Rozwój produktów i usług

Rozwój produktów i usług

Cel

Menedżerze produktu od dawna słyszysz o zwinnych metodykach pracy, koncentracji na użytkowniku i rozwiązywaniu jego problemów czy o stosowaniu design thinking w tworzeniu nowych produktów i usług. Te podejścia są już standardem, a ich stosowanie, choć bywa wymagające, jest dość oczywiste. Ze względu na dynamikę rynku i rosnącą konkurencję potrzebne jest Ci nowe spojrzenie na mądre tworzenie produktów i usług. Naucz się sięgać po mniej standardowe działania, które zwiększą efektywność Twojej pracy.

 • Najlepsi eksperci z branży podzielą się swoim doświadczeniem we wdrażaniu nowych produktów i usług.
 • Zobaczysz, jak możesz wykorzystać partnerstwa czy współpracę ze startupami, by zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku.
 • Poznasz metody budowania własnych start-upów i inkubatorów korporacyjnych.
 • Na podstawie wybranego produktu czy usługi, nauczysz się, jak kreować scenariusze rozwoju, które sprawią, że będziesz bezkonkurencyjny.
 • Zobaczysz, krok po kroku, jak tworzyć wartość dodaną Twoich produktów i usług, a następnie dzięki już wypracowanemu VAS zapewnisz nowe przychody dla Twojego przedsiębiorstwa.

Zapewniamy interaktywną formułę wydarzenia:

 • 10 prelegentów
 • 4 analizy case studies II Bonduelle, VISA, Re:Place, PKO Bank Polski
 • 2 interaktywne sesje ćwiczeniowe II Innovatika, Rokanan Group
 • Sesje plenarne
 • Panel dyskusyjny

Dzięki udziałowi w warsztatach i jednemu dniu poza biurem zyskasz świeżą perspektywę spojrzenia na rozwój Twoich produktów i usług. Dajemy Ci możliwość zdobycia twardych umiejętności, czerpania inspiracji do codziennej pracy i zbudowania branżowej sieci kontaktów. Zarezerwuj już dziś 27 czerwca w swoim kalendarzu!


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace, Al. Jerozolimskie 45


Warszawa

Partner Merytoryczny

Patron Medialny

 • INNOVATIKA

  Innovatika istnieje po to, by czynić życie ludzi lepszym, prostszym, dającym więcej możliwości i sprawiać, by inni też tak robili. Przez naszą pasję do tworzenia pięknych i użytecznych produktów oraz usług, chcemy rozwiązywać faktyczne problemy ludzi i firm oraz przekraczać oczekiwania odbiorców. Dążymy do tego poprzed dwa strategiczne kierunki. Organizujemy, prowadzimy i wspieramy inkubatory, które najlepiej wykorzystują potencjał pracowników i ekosystem startupów, prowadząc do udanych innowacji. Ułatwiamy proces, współtworzymy rozwiązania i wspieramy wdrożenie. Budujemy firmy na zamówienie dużych korporacji. Kierujemy się inteligencją i szybkością w wyczuwaniu luki rynkowej, projektowaniu rozwiązania, walidacji i skutecznej implementacji. Skalujemy nowe biznesy.