Giełdy w Europie kontynuowały spadki
Największe giełdy na Starym Kontynencie spadały drugi dzień z rzędu. Tak jak dzień wcześniej, również we wtorek przecena wymuszona była obawami o spowolnienie gospodarcze w Stanach Zjednoczonych, które przełoży się negatywnie na wyniki spółek. Stawce najmocniej tracących na wartości walorów przewodzili emitenci z sektora surowcowego i technologicznego.