Czytasz dzięki

Tusk chce aby debata z Kaczyńskim była transmitowana przez trzy stacje

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 19-09-2005, 14:51

Kandydat na prezydenta Donald Tusk chce, aby debata prezydencka między nim, a Lechem Kaczyńskim (PiS) była równolegle transmitowana przez trzy stacje telewizyjne: TVP, Polsat i TVN. Jak powiedział w powiedział w poniedziałek dziennikarzom w Gdańsku, jest gotowy do debaty "choćby jutro".

Kandydat na prezydenta Donald Tusk chce, aby debata prezydencka między nim, a Lechem Kaczyńskim (PiS) była równolegle transmitowana przez trzy stacje telewizyjne: TVP, Polsat i TVN. Jak powiedział w powiedział w poniedziałek dziennikarzom w Gdańsku, jest gotowy do debaty "choćby jutro".

    Tusk zaznaczył, że chce, aby debata była merytoryczną rozmową "bez zaciskania pięści" i aby odbyła się zgodnie z "najwyższymi standardami".

    Podkreślił, że zgodził się wziąć udział w debacie przed wyborami parlamentarnymi, aby kampania wyborcza nie osunęła się w "targowisko złośliwości".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane