Sztuczna Inteligencja i robotyzacja w sektorze finansowym

Sztuczna Inteligencja i robotyzacja w sektorze finansowym

Cel

SPRAWDŹ PROGRAM TEGOROCZNEJ EDYCJI - TUTAJ"Wszystko należy upraszczać jak tylko można, ale nie bardziej" Albert Einstein


Branża finansowa jest bardzo innowacyjna, szybko się rozwija, jest otwarta na nowe doświadczenia, jest jednym z sektorów wdrażających dynamicznie nowe technologie.

Wg raportu PwC sektor finansowy jest jednym z trzech, który najbardziej może skorzystać w najbliższym czasie z technologii opartej o różnego rodzaju AI.

Wdrożenie sztucznej inteligencji oraz robotyzacji w organizacjach będzie determinować przewagę konkurencyjną na rynku finansowym. Dzięki tym wdrożeniom firmy znacząco obniżą koszty prowadzenia działalności a jednocześnie zwiększą skuteczność inwestycji.

Zapraszam do grona uczestników II edycji Konferencji Sztuczna Inteligencja i robotyzacja w sektorze finansowym, która odbędzie się w dniach 22-23 stycznia 2019 r. w Warszawie.

Dołącz do nas i poznaj liczne case studies przedstawicieli takich instytucji jak m.in.: Santander Bank Polska SA, AXA Ubezpieczenia, Credit Agricole Bank Polska SA, UBS. Weź udział w ważnym wydarzeniu branżowym, skorzystaj z doświadczenia naszych uznanych ekspertów i przedyskutuj z nimi najważniejsze wyzwania w Twojej branży. Zainspiruj się przedstawionymi wdrożeniami i wykorzystaj je w swoim biznesie!

Na 2-dniowej konferencji:

  • 14 inspirujących sesji
  • prelekcje praktyków reprezentujących m.in.: DataWorkshop,PwC Legal, Szkoła Główna Handlowa, InteliWise SA, Digital Teammates, Dronn.com

Wśród kluczowych zagadnień w programie:

  • jak uczenie maszynowe zmienia świat finansów?
  • przykłady dostępnych narzędzi wykorzystywanych przez globalne banki i fintechy
  • roboty w procesach back office
  • cyfrowy współpracownik
  • AI a wyzwania w obszarze prywatności i własności intelektualnej
  • najbardziej inspirujące wdrożenia w Polsce i za granicąDlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Magdalena Sokulska
Magdalena Sokulska

Project Manager

Miejsce

Hotel Novotel Centrum, ul. Marszałkowska 94


Warszawa

Partner Merytoryczny

Patron Medialny