Sztuczna Inteligencja w sektorze finansowym

Sztuczna Inteligencja w sektorze finansowym

Cel

SPRAWDŹ PROGRAM TEGOROCZNEJ EDYCJI - TUTAJ


W przeciągu najbliższych stu lat komputery wyprzedzą ludzi pod względem inteligencji. Kiedy to się stanie, musimy się upewnić, że cele komputerów będą zbliżone do ludzkich. Nasza przyszłość to wyścig, który odbywa się pomiędzy rosnącą potęgą technologii i naszą wiedzą na temat korzystania z niej mądrze.”

Stephen Hawking, Na konferencji Zeitgeist 2015Wszelkiego rodzaju innowacje biznesowe związane z tematyką sztucznej inteligencji oraz robo doradztwa są dzisiaj jednym z priorytetów wielu strategii biznesowych w instytucjach finansowych.


Założenie to wydają się potwierdzać doradcy, albowiem wedle raportu PwC sektor finansowy jest jednym z trzech, który najbardziej może skorzystać w najbliższym czasie z wykorzystania technologii opartej o różnego rodzaju AI.


Pomimo rosnącej na rynku popularności tematyki AI wykorzystanie dużej części pomysłów oraz technologii nie zostało dotąd szczegółowo zweryfikowane przez nadzorcę. Coraz częściej jednak słyszy się o możliwych problemach prawnych i podatkowych związanych z wykorzystaniem AI w sektorze bankowym. Duży wpływ ma na to ogromna inflacja regulacyjna dotykająca obecnie instytucje finansowe w wymiarach codziennej działalności oraz jednoczesny brak regulacji w wielu obszarach, których dotyka AI.


W przypadku projektów realizowanych przez instytucje finansowe, identyfikacja ewentualnych ryzyk regulacyjnych oraz podatkowych może być kluczowa, ponieważ ewentualny brak zgodności z prawem może powodować szczególne konsekwencje.


Niniejsza konferencja jest jedną z pierwszych na rynku, która powinna pomóc osobom zaangażowanych w instytucjach finansowych w rozwój AI oraz innych technologii związanych z robotyką. Udział w wydarzeniu pozwoli Państwu na uniknięcie ewentualnych ryzyk prawnych, przygotowanie organizacji na wdrożenie tego typu projektów oraz uzyskanie informacji o przewidywanej działalności legislacyjnej w tym zakresie.


Eksperci podzielą się z Państwem wiedzą uzyskaną przy okazji realizacji lub oceny projektów związanych ze sztuczną inteligencją, przez co każdy wykład stanowić będzie nie tylko wartość merytoryczną, ale także biznesową dotyczącą funkcjonujących na rynku pomysłów z dziedziny AI.


Uczestnictwo pozwoli Państwu na ocenę regulacyjną i podatkową rozwiązań nazywanych dzisiaj szeroko w biznesie „Sztuczną inteligencją” oraz przeniesienie uzyskanej wiedzy na praktyczne działania w Państwa organizacjach.


Serdecznie zapraszam do udziału w konferencji oraz zapoznania się z programem wydarzenia.


Magdalena Sokulska

Project Manager

Zapewniamy uczestnikom konferencji bezpłatny parking na terenie hotelu.
UE chce wspierać rozwój sztucznej inteligencji

Pb.pl 2017-02-09


UE pracuje nad przepisami dot. sztucznej inteligencji, m.in. w zakresie bezpieczeństwa wykorzystania robotów, ochrony danych osobowych obywateli, odpowiedzialności cywilnej - np. w sytuacji wypadków z udziałem robotów (...)

(...) w połowie stycznia komisja prawna PE przyjęła raport ws. wprowadzenia unijnych przepisów dot. robotów i sztucznej inteligencji, w tym przepisów prawa cywilnego, które odnosiłyby się do kwestii bezpieczeństwa wykorzystania robotów, odpowiedzialności cywilnej, a także zmian na rynku pracy w związku z rozwojem robotyzacji. (...)*

* Źródło: PAP

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Magdalena Sokulska
Magdalena Sokulska

Project Manager

Miejsce

Hotel Novotel Airport (ul. 1 Sierpnia 1)


Warszawa

Patron Medialny