Czytasz dzięki

Co nas czeka w 2019 roku?

opublikowano: 03-01-2019, 22:00

Jakie będą najważniejsze trendy w 2019 r. i jak wpłyną na nasze życie? Jakie wydarzenia na świecie i w Polsce będą miały największy wpływ na rzeczywistość? Gdzie czają się największe zagrożenia, a gdzie szanse? Odpowiedziom na te pytania poświęciliśmy to specjalne wydanie „Pulsu Biznesu”.

Specjalne z kilku powodów. Po pierwsze — jako jedyne w roku nie zawiera newsów, dziennikarskich śledztw czy poradników, czyli tego, z czego słyniemy. Po drugie — autorami tekstów nie są dziennikarze redakcji, lecz liderzy biznesu, nasi przyjaciele. Po trzecie — ma wyjątkową szatę graficzną.

19 wybitnych polskich przedsiębiorców i menedżerów oraz dwoje obcokrajowców zarządzających firmami w Polsce odpowiadają na pytanie „Co nas czeka w 2019 r.” Nie narzucaliśmy szczegółowej tematyki ani sztywnych ram — są to w pełni autorskie teksty. Napisało je grono biznesowych autorytetów, na co dzień zarządzających potężnymi firmami. Niektórzy budowali je od zera, inni są menedżerami w krajowych czempionach lub polskich oddziałach globalnych korporacji. Reprezentują różne branże, firmy różnej wielkości, są w różnym wieku i mają różne doświadczenia. To, co ich łączy, to wiele spektakularnych sukcesów na koncie, w czym na pewno dużą rolę odegrało umiejętne przewidywanie trendów i przyszłości.

Wierzymy, że to magazynowe wydanie będzie dla Ciebie — Drogi Czytelniku — źródłem inspiracji, które pomogą w zrealizowaniu zawodowych postanowień na ten rok. Korzystając z okazji, życzymy wielu sukcesów na miarę pierwszej strony „Pulsu Biznesu”.

Miłej lektury, Grzegorz Nawacki zastępca redaktora naczelnego „Pulsu Biznesu”

fa44e31e-90f7-11e9-bc42-526af7764f64
Poza scenariuszem
Newsletter poświęcony globalnym rynkom finansowym. Strategie inwestycyjne, alternatywne scenariusze, makrospojrzenie.
ZAPISZ MNIE
Poza scenariuszem
autor: Marek Wierciszewski
Wysyłany co dwa tygodnie
Marek Wierciszewski
Newsletter poświęcony globalnym rynkom finansowym. Strategie inwestycyjne, alternatywne scenariusze, makrospojrzenie.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Grzegorz Nawacki

Polecane