Windykacja 2018

Cel

Szanowni Państwo,

Przed nami kolejna, już trzecia edycja Konferencji "Windykacja 2018", zaplanowana na 22 maja 2018 r., w Warszawie, na którą już dziś serdecznie Państwa zapraszam.
Celem konferencji jest wyjście naprzeciw problemom zarządzania należnościami
w firmach.
Będziemy podążać za aktualnymi trendami i budować optymalne modele procesów windykacyjnych. Dzięki inspiracjom dostarczonym przez prelegentów oraz dyskusjom w profesjonalnym gronie przy stołach eksperckich dowiecie się Państwo, jak odzyskiwać należności.

Spójrz na windykację z nowej perspektywy!

Serdecznie zapraszam!

Aldona Mlonek
Project Manager


Konferencje windykacyjne Puls Biznesu wyróżniają się na rynku maksymalnie merytorycznym i praktycznym podejściem do tematu. To właśnie dlatego z pełną odpowiedzialnością rekomenduję udział w nich każdemu kto chce być na bieżąco w naszej dynamicznie rozwijającej się branży.

W tym roku między innymi: jedni z najlepszych prawników windykacyjnych w Polsce pokażą jak zmieniło się prawo w ostatnim roku i jak zmieni się w najbliższym czasie.

Posłuchamy o nowoczesnym Skip Tracingu oraz komunikacji pisemnej w windykacji, o wskaźnikach i miarach w branży oraz budowaniu relacji z Klientami opóźniającymi płatności. Dla tych, którzy chcą szybko dużo zarobić będzie prelekcja jak negocjować spłatę dużych należności. Do tego generator rozwiązań windykacyjnych czyli stoły eksperckie.
A na deser świetny warsztat.

Osobiście rekomenduję udział w tej konferencji.

Borys Sadowski
Dyrektor Generalny
GEKKO Collections
"Lepsi ludzie w windykacji."
Partner merytoryczny konferencji


Podczas konferencji gwarantujemy:

  • jedyną w swoim rodzaju atmosferę tworzoną przez zaproszonych ekspertów
  • stworzenie platformy wymiany doświadczeń
  • bazę wiedzy i najlepsze praktyki dla dyrektorów i menadżerów zarządzających należnościami
  • case studies, sesję warsztatową, stoły dyskusyjne
  • aktualne tematy i innowacyjne rozwiązania do zastosowania w Państwa firmach
  • znakomitych inspiratorów, którzy chcą dzielić się tym, co udało im się stworzyć i zainspirować Państwa do działania
  • certyfikat potwierdzający, że jesteś częścią społeczności Windykacja 2018


Bezwzględny jak windykator

Pb.pl 2018.01.11

Niemili, opryskliwi i bez skrupułów — tak najczęściej kojarzą się Polakom pracownicy branży windykacyjnej.
Wizerunek osób zatrudnionych w windykacji wciąż pozostawia wiele do życzenia — pokazuje badanie zrealizowane przez Ipsos na zlecenie firmy Wonga. Wynika z niego, że co trzeci respondent utożsamia windykatorów z osobami bez skrupułów, natomiast dla co czwartego badanego praca na tym stanowisku kojarzy się z opryskliwymi i niemiłymi ludźmi. Negatywne skojarzenia Tylko co dziesiąta osoba w pracownikach windykacji widzi konsultantów, którzy, kontaktując się z klientami, chcą ich wesprzeć w rozwiązywaniu problemów (...)

Windykacyjne eldorado odchodzi w przeszłość

Pb.pl 2018.01.10

Inwestorzy muszą odzwyczaić się od tego, do czego przyzwyczaił ich Kruk. Rentowność odzyskiwania długów maleje.
Nawet o 10 proc. taniały wczoraj akcje Kruka po przekazaniu przez windykatora na początku sesji raportu z garścią informacji o swoim biznesie w IV kw. i wstępnymi wynikami za cały rok. Nominalna wartość kupionych wierzytelności spadła o 22 proc., a nakłady na te zakupy o 40 proc. Szacunkowy zysk za cały 2017 r. wzrósł o 20,6 proc. — do 300 mln zł, choć w przeliczeniu na akcję poprawa wyniosła tylko 13,6 proc. (…)

Zmiany dotyczące dłużników weszły w życie

Pb.pl 2017.11.17

W życie właśnie weszły przepisy, które mają ułatwić życie polskim przedsiębiorcom. Wystarczy trzydzieści dni zwłoki w opłaceniu faktury, by trafić do rejestru dłużników. Do tej pory termin ten był dwukrotnie dłuższy. To nie jedyna zmiana. Zmienia się też zupełnie zakres informacji, które Biura Informacji Gospodarczej będą mogły przekazywać przedsiębiorcom.
- Skróciły się terminy, po których można wpisać dłużnika do Biura Informacji Gospodarczej. Do tej pory obowiązywał sześćdziesięciodniowy termin, ustawa skróciła go do trzydziestu dni. To w zamiarze Ministerstwa Rozwoju, ma spowodować oczywiście zmniejszenie zatorów płatniczych, poprawienie krążenia pieniądza w gospodarce i zapewne tak się stanie - mówi Adam Łącki, prezes zarządu Krajowego Rejestru Długów. Według danych Krajowego Rejestru Długów, w trzecim kwartale zatory płatnicze najmniej dotknęły przedsiębiorstwa przemysłowe, najgorszą sytuację pod tym względem miały natomiast firmy budowlane (…)

Będzie trudniej odzyskać należności

Pb.pl 2017.07.23

Roszczenia wobec konsumentów mają szybciej się przedawniać — przewiduje projekt noweli Kodeksu cywilnego.
Konsultowane obecnie zmiany w prawie cywilnym budzą wątpliwości przedsiębiorców co do skuteczności zaspokajania zaległych należności przez wierzycieli. Według Konfederacji Lewiatan niepewne i prawnie ryzykowne może być pozasądowe dochodzenie przedawnionych roszczeń. Projekt nowelizacji Kodeksu cywilnego, postępowania cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta autorstwa resortu sprawiedliwości zakłada m.in. skrócenie ogólnego okresu przedawnienia z obecnych 10 lat do sześciu, zachowując termin trzyletni dla roszczeń związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej (…)

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Novotel Airport (ul. 1 Sierpnia 1, Warszawa)


Warszawa

Partner Merytoryczny

Patron

Patron Medialny