Warszawa
Konferencja
13 ‑ 14 listopada 2019
13 ‑ 14 listopada 2019
Hotel Bristol
2. Research & Innovation Forum
None
Kultura innowacji, kultura jutra

Cel

Innowacje – jeszcze wybór czy już konieczność? 60% dużych firm deklaruje zapowiedź szybkiego wzrostu w obszarze innowacji i wydatków na B+R. 56% wdrożyło lub jest w trakcie wdrażania strategii B+R+I. Innowacje stanowią siłę napędową wzrostu Twojej organizacji, a dział R&D to klucz do ich sukcesu.

Ty wiesz, jak być nowoczesnym, wyprzedzać trendy i zyskać przewagę konkurencyjną na rynku?


Znakomici eksperci z działów R&D i Innowacji, m.in. z firm takich jak: Budimex, Ikea Retail, Fortum, Santander, Cognifide, Maspex podczas 2. Forum Research & Innovation wspólnie z Tobą zbudują indywidualną mapę badań i rozwoju dla Twoich produktów czy usług, a na jej elementy składają się:

  • Strategia i kultura innowacji: Zobacz, jak zbudować kulturę innowacji w Twojej firmie i sprawić, by dział R&D był źródłem jej transformacji
  • Partnerstwa strategiczne: Określ sposoby wykorzystywania nauki i doświadczeń innych organizacji w Twoich działaniach R&D
  • Sztuczna Inteligencja i Digital: Poznaj wpływ AI i cyfrowych technologii na Twoje badania
  • Ekologia: Zobacz, jak firmy zmieniają swoje modele biznesowe w oparciu o nowe regulacje prawne
  • Lider Innowacji: Zbuduj zespół zaangażowany w projekty B+R+I
  • Klient, myślenie projektowe i inne procesy: Poznaj techniki rozwoju produktów, które spełniają oczekiwania Twoich klientów 
  • Konferencja: Weź udział i doświadcz innowacji!

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Paulina Mocka
Paulina Mocka

Project Manager

Miejsce

Hotel Bristol

Krakowskie Przedmieście 42/44
Warszawa

Patron Honorowy

Patron

Patron Medialny