RESEARCH & INNOVATION FORUM

RESEARCH & INNOVATION FORUM

Cel

SPRAWDŹ PROGRAM TEGOROCZNEJ EDYCJI - TUTAJ


Prowadzone przez Ciebie badania budują przewagę konkurencyjną Twojej firmy na rynku

Przeznaczasz coraz więcej osiąganych przychodów Twojego przedsiębiorstwa na rozwój nowych technologii i zasobów ludzkich

Usprawniasz procesy, budujesz produkty, tak - Ty i Twoja firma każdego dnia tworzycie inNOWAcje


  • Chcesz poznać trendy 2018 i nowe instrumenty polityki innowacji?
  • Zastanawiasz się jak skutecznie planować w dłuższym horyzoncie czasowym?
  • Nie wiesz, jakie metody opracowania innowacji są dla Ciebie najskuteczniejsze?
  • Chcesz wybrać najbardziej efektywne narzędzia współpracy ze startupami, uczelniami czy innymi podmiotami zewnętrznymi?

Stworzyliśmy dla Ciebie RESEARCH & INNOVATION FORUM, najważniejszą na polskich rynku platformę wymiany doświadczeń z obszaru R&D i Innowacji. Dołącz do grona ekspertów z obszaru B+R+I i poznaj liczne case studies przedstawicieli takich firm jak m.in.: IKEA Retail Polska, Samsung Electronic, 3M, Alior Bank, Meble VOX, Maspex, Poczta Polska, Braster. Weź udział w wydarzeniu i przedyskutuj z innymi praktykami najważniejsze wyzwania Twojej branży. PRZYJDŹ I DOŚWIADCZ INNOWACJI!

Zapewniamy kompleksową i interaktywną formułę: sesje wspólne + interaktywna sesja pod okiem trenerów kreatywności + sesje ćwiczeniowe w dwóch blokach do wyboru

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Paulina Mocka
Paulina Mocka

Project Manager

Miejsce

Hotel Sound Garden, ul. Żwirki i Wigury 18


Warszawa

Patron Honorowy

Patron Medialny