V Kongres HR Summit

V Kongres HR Summit

12 ‑ 13 września 2018 / Warszawa, Hotel Polonia Palace

Cel

Zapraszamy Państwa do udziału w V Kongresie HR Summit.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji będzie osiągnięcie synergii pomiędzy biznesem a HR, bowiem każdy HR manager powinien rozumieć biznes, a każdy manager jest współcześnie HR-owcem.

Ci, którym udaje się uzyskać zbieżność biznesowych i HR-owych założeń zyskują daleko idącą przewagę konkurencyjną.

Pokażemy jak to zrobić w kluczowych obszarach zarządzania zasobami ludzkimi takich m.in. jak: rekrutacja czy employer branding.

Zaprezentujemy rozwiązania i pomysły, które odniosły sukces i warte są naśladowania.

Będzie praktycznie i autentycznie, w odniesieniu do realiów, tego z czym borykacie się Państwa na co dzień i co stanowi obszar codziennych zmagań.

Zapraszamy na wyprawę do "tu i teraz", ale z optymistycznym przesłaniem.

Powiemy jak budować kompetencje, które powodują, że HR w danej firmie skutecznie, efektywnie i realnie współtworzy sukces organizacji.

Wskażemy jak być dobrym partnerem dla biznesu, ale i czego wymagać dla obopólnej korzyści.

Dołączcie Państwo do nas już dziś ! Spotkajmy się w gronie praktyków i wypracujmy nową jakość!

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace

Al. Jerozolimskie 45
Warszawa

Partner

Patron

Patron Merytoryczny

Patron Medialny

  • Microsoft Dynamics 365

    Inteligentne aplikacje biznesowe Microsoft Dynamics 365 łączą w sobie możliwości systemów CRM i ERP, które doskonale współpracują w chmurze. Firmy o różnej wielkości i specyfice mogą zarządzać niemal każdym aspektem swojej działalności podnosząc jej zyski, innowacyjności, efektywność procesów operacyjnych, konkurencyjność oferty i wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów.

  • Benefit Systems

    Jesteśmy obecni na rynku świadczeń pozapłacowych od 17 lat, a od 2010 roku działamy również za granicą – na rynku czeskim, słowackim i bułgarskim. Wspieramy pracodawców, oferując im innowacyjne programy motywacyjne dla pracowników z zakresu sportu i rekreacji, kultury, rozrywki i turystyki. Z naszych programów w Polsce i za granicą korzysta już ponad 800 tysięcy Użytkowników. Dynamicznie rozwijamy nasz flagowy produkt – Program MultiSport. Obecnie karta sportowa ma już ponad pół miliona Użytkowników, a ich liczba stale rośnie. Wspieramy zdrowy i aktywny tryb życia pracowników, a także działamy na rzecz rozwoju rynku fitness i szerokiego dostępu do obiektów sportowych. Wiemy, że na nasz sukces składają się partnerskie relacje z naszymi Klientami i Partnerami.

  • Wierzbowski Eversheds Sutherland

    Kancelaria Wierzbowski Eversheds Sutherland jest członkiem Eversheds Sutherland – jednej z największych sieci firm prawniczych na świecie, skupiającej niemal 2400 prawników w 66 biurach w 32 krajach. Kancelaria już od 20 lat doradza klientom, zapewniając wsparcie prawne we wszystkich obszarach prowadzenia biznesu. Zespoły prawników specjalizujących się w poszczególnych dziedzinach prawa wspierają podmioty będące globalnymi liderami w większości sektorów gospodarki, w tym w sektorach regulowanych. Kancelaria wyróżnia się unikalnym doświadczeniem w realizacji projektów związanych z szeroko rozumianą transformacją cyfrową. Wierzbowski Eversheds Sutherland cieszy się licznymi rekomendacjami w międzynarodowych rankingach Legal 500 EMEA i Chambers Europe, między innymi w dziedzinie prawa pracy. Usługi kancelarii w tym zakresie obejmują wszystkie kwestie związane z zatrudnieniem pracowników, zarówno w obszarze indywidualnych stosunków pracy, jak i zbiorowego prawa pracy. Prawnicy kancelarii mają także doświadczenie w sprawach z zakresu ubezpieczeń społecznych. Firma prowadzi specjalistyczny blog poświęcony prawu pracy: kodekswpracy.pl.