POWER TO DESIGNERS 2015

Cel

Zapraszam na kolejną edycję konferencji Power To Designers. Mam nadzieję, że także tym razem dołączysz do nas i dasz się zainspirować najlepszym polskim projektantom i zagranicznym gwiazdom.

W tej edycji skoncentrujemy się na nowych mediach. Gośćmi konferencji będą projektanci czołowych agencji webowych i interaktywnych z Londynu i Kopenhagi, wielokrotnie nagradzanych w konkursach.

Zaprezentujemy:

#polską „success story“ — Ars Thanea w ciągu paru lat wyrosła na czołową agencję digital art, pracując dla wielkich brandów i agencji reklamowych na całym świecie.

#osiągnięcia HELLO MONDAY z Kopenhagi, znakomite, wielokrotnie nagradzane strony internetowe obsługiwane na każdego rodzaju urządzeniach mobilnych.

#kostkę do gry DICE+, pierwszy polski produkt, który sprzedaje się w AppleStore.

#gogle Oculus Rift, head-set wirtualnej rzeczywistości — technologię przyszłości, która znajdzie wiele zastosowań komercyjnych, nie tylko w grach. W czasie konferencji będzie możliwość przetestowania produktu.

#znakomitą międzynarodową agencję UNIT9, której przedstawiciele omówią wykorzystanie architektury i najnowszych technologii we współczesnym designie.

#agencję Palmer Watson Ltd, wielokrotnie nagradzanych twórców Le Monde, Politiken i El Pais.

#zwycięzców WEBBY AWARDS - agencję Bright Media, dla których będzie to pierwszy występ publiczny, dwa dni po odebraniu nagrody na nowojorskiej gali!

Przygotuj się na potężną dawkę inspiracji i zabawy!


Jacek Utko
kurator i prowadzący

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Centrum Nauki Kopernik, Wybrzeże Kościuszkowskie 20


Warszawa

Patron Medialny