Proste strategie na dobrą pamięć i koncentrację

Proste strategie na dobrą pamięć i koncentrację

31 sierpnia 2021 / online

149 zł netto do 31 sierpnia (cena udziału online)

Cel

Chcesz poprawić swoje relacje biznesowe i podnieść poziom networkingu?

Czy chcesz wynosić więcej wiedzy z konferencji, webinariów i szkoleń?

Masz dość zapominania imion i nieefektywnej nauki słówek z języka obcego?

Rozwój technologii wpływa na spadek jakości ludzkich zdolności poznawczych. Gorzej się koncentrujemy, mniej pamiętamy, tracimy uważność. W Starożytności tego rodzaju problemy nie miały miejsca. Przemówienia i najważniejsze informacje zapamiętywano przy użyciu naturalnej pamięci. Jest jednak dobra wiadomość. Nadal możesz połączyć mózg XXI wieku ze starożytnymi technikami, aby zachować wydajną pamięć, świetną koncentrację i błyskawicznie uczyć się nowych rzeczy. Sprawnie działający umysł da Ci przewagę w biznesie, pomoże lepiej budować relacje i szybciej podejmować decyzje. Wyobraź sobie, jaką różnicę może zrobić fakt, że będziesz pamiętał imiona wszystkich poznanych osób z wydarzenia biznesowego. Pomyśl, jakie wrażenie zrobisz, gdy wykonasz prezentację, ani razu nie posiłkując się notatkami. Dodatkowo nauczysz się wreszcie używać smartfonu w taki sposób, by przestał Tobą rządzić, dzięki prostym trickom ze wschodniej filozofii.

Celem tego webinarium, jest nauczyć Cię języka komunikacji z mózgiem. Proste, naturalne techniki pamięciowe będą w stanie w krótkim czasie zapewnić Ci narzędzia do efektywnej nauki, przyswajania słówek i zapamiętywania różnego rodzaju informacji. Dzięki temu zyska Twój biznes, życie codzienne i zdrowie!

Przeczytaj artykuł prowadzącego webinar opublikowany na pb.pl >>

Program

Wtorek, 31 sierpnia

09:30 11:00

Sekrety dobrej pamięci i koncentracji

Dowiesz się, jak poprawić koncentrację i ograniczyć smartfon

Zrozumiesz, w jaki sposób mózg lubi się uczyć

Poznasz sekrety najlepszych sportowców pamięciowych na świecie

Nauczysz się korzystać z technik pamięciowych w biznesie i życiu codziennym

Zwiększysz wydajność mózgu, co przełoży się na Twoje zarabianie i wizerunek

Będziesz miał okazję uczestniczyć w sesji Q&A z prowadzącym

  • 90 min.
online, ,

Prelegenci

  • Maciej Łuczak

    Maciej Łuczak

    Twórca contentu edukacyjnego, YouTuber, podcaster, popularyzator technik pamięciowych
    Jako student psychologii, rozczarowany tym, że szkoła nie nauczyła go, jak się uczyć, zaczął poznawać techniki efektywnego uczenia się i zapamiętywania. Zmotywowany nowo pozyskaną wiedzą w 2018 roku założył kanał YouTube Dobra Pamięć, poprzez który pokazuje Polakom, na co tak naprawdę stać ludzki umysł. Popularyzuje starożytne mnemotechniki, które wspaniale komponują się z nowoczesną pamięcią. Objaśnia je na praktycznych, codziennych przykładach. Udowadnia, że termin geniusza jest konstruktem marketingowym, a w rzeczywistości każdego z nas stać na wysoką wydajność mózgu. Promuje sport pamięciowy i korzysta z jego strategii do szybkiej nauki języków, zapamiętywania imion czy łatwego zdawania egzaminów na studiach. Dodatkowo czerpie z dobrodziejstw wiedzy Wschodu w zakresie koncentracji, uważności i medytacji. Zbudował społeczność ludzi, którzy wymieniają się doświadczeniami w zakresie strategii przyswajania wiedzy - od studentów medycyny, przez rekordzistów pamięciowych do pasjonatów języków obcych. Współpracował z organizacjami studenckimi z uczelni takich jak Akademia Leona Koźmińskiego i Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Jako YouTuber jest twórcą transparentnym i często ma okazje dokumentować proces szybkiego zapamiętywania różnego rodzaju wiedzy, np. szybka nauka słówek z hiszpańskiego czy proces nauki medycyny poprzez mnemotechniki. Jego rolą jest dostarczanie Polakom tego, czego na ten moment nie ma w podstawie programowej systemu edukacji, tj. wiedzy o efektywnym uczeniu się, zapamiętywaniu i poprawie koncentracji.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Magdalena Sokulska
Magdalena Sokulska

Project Manager

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

149 zł netto do 31 sierpnia

Zarejestruj się