Amortyzacja środków trwałych

Amortyzacja środków trwałych

30 sierpnia 2021 / online

149 zł netto do 30 sierpnia (cena udziału online)

Cel

Amortyzacja środków trwałych - poprzez swoje równoczesne odniesienia do prawa podatkowego i bilansowego - jest jednym z trudniejszych zagadnień księgowych. Różne stawki amortyzacyjne czy odpisy jednorazowe to tylko przykładowe wyzwania, z jakimi borykamy się interpretując zasady amortyzacji środków trwałych. Ponadto wprowadzono korzystne rozwiązania podatkowe w związku z pandemią Covid-19. O amortyzacji środków trwałych - w kontekście aktualnych wyzwań podatkowych i bilansowych, a także regulacji Krajowego Standardu Rachunkowości nr 11, będzie mowa na webinarium w dniu 30 sierpnia 2021 r.

Do udziału zapraszamy:

 • dyrektorów finansowych
 • analityków finansowych
 • głównych księgowych
 • księgowych
 • członków zarząduProgram

Poniedziałek, 30 sierpnia

10:00 12:00

Amortyzacja środków trwałych

 • Piotr Rybicki, Biegły Rewident, ekspert Corporate Governance
 • amortyzacja i środki trwałe w Krajowym Standardzie Rachunkowości nr 11
 • ustalanie i weryfikacja stawek amortyzacyjnych
 • różnice pomiędzy amortyzacją bilansową a podatkową - wybrane aktualne zagadnienia
 • amortyzacja w czasie COVID-19
 • sesja q&a
 • 120 min.
online, ,

Prelegenci

 • Piotr Rybicki

  Piotr Rybicki

  Biegły Rewident, ekspert Corporate Governance
  Od ponad 20 lat związany z rynkiem kapitałowym. Aktywny członek rad nadzorczych i komitetów audytów w spółkach rodzinnych i prywatnych, notowanych na giełdzie papierów wartościowych, czy też z udziałem Skarbu Państwa oraz spółek komunalnych. Praktyk zarządzania finansami. Biegły rewident. Członek Zespołu eksperckiego do spraw zwiększenia efektywności rad nadzorczych Komisji do spraw Reformy Nadzoru Właścicielskiego przy Ministerstwie Aktywów Państwowych. Członek stowarzyszeń i organizacji biznesowych, m.in. wieloletni wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Członek Kapituły Nagrody Dyrektor Finansowy Roku. Autor licznych publikacji, analiz branżowych i komentarzy medialnych z obszarów zarządzania, finansów, rachunkowości i nadzoru właścicielskiego. Wykładowca specjalistycznych kursów i szkoleń z finansów i rachunkowości, a także ekspert na kursach przygotowawczych do egzaminu na członków rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Panelista kluczowych branżowych konferencji i spotkań biznesowych i związanych z rynkiem kapitałowym. Inicjator oraz współorganizator największego w Polsce projektu propagującego standardy właścicielskie – „Konferencja Rada Nadzorcza” i corocznego wyróżnienia „Człowiek Corporate Governance”. Fundator i ekspert portalu NadzorKorporacyjny.pl.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Magdalena Sokulska
Magdalena Sokulska

Project Manager

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

149 zł netto do 30 sierpnia

Zarejestruj się