Controlling Finansowy 2019

Controlling Finansowy 2019

Cel

Już po raz drugi mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w dorocznym spotkaniu Controllerów Finansowych – Controlling Finansowy 2019.

Wspólnie z zaproszonymi Ekspertami będziecie mieli Państwo niepowtarzalną okazję rozważyć i znaleźć odpowiedzi na kluczowe pytania - jakie wyzwania stoją dziś przed strategicznym działem w firmie, działem controllingu właśnie.


Czy sztuczna inteligencja, innowacje, digitalizacja są szansą czy zagrożeniem dla controllingu? jak ważna jest komunikacja między działami controllingu a resztą biznesu? jakie czynniki wpływają na zaangażowanie i motywację pracowników, jak zarządzać talentem w controllingu … to tylko cześć tematów, podczas których będziecie mogli wymienić się doświadczeniami.


Nie może Państwa zabraknąć podczas konferencji, jeśli zajmujecie się tematyką controllingu w swoich firmach i organizacjach.
Do udziału zapraszamy: reprezentantów działów controllingu, finansowych, analiz, planowania i sprawozdawczości oraz wszystkie osoby, którym bliska jest tematyka controllingu.

KOMPLEKSOWA FORMUŁA:

Sesje wspólne: Nowe technologie w controllingu, robotyzacja, digitalizacja; Trendy w controllingu; Narzędzia BI; Zarządzanie talentami; Outsourcing procesów controllingowych


Sesje równoległe: Pricing wyzwaniem i szansą dla controllingu przyszłości; Controlling personalny; Procesy controllingowe; Koszty licencji


Stoły dyskusyjne: Innowacje w controllingu; Rozwój kariery controllera; Motywowanie zespołów controllingowych; Controlling z perspektywy CEO

Liczne case study: Samsung, Skanska, Caparol, Oriflame, Marsh, Microsoft, Costa, Robert Bosch

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową agendą wydarzenia.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace


Warszawa

Partner Merytoryczny

Patron Medialny

  •  

    Gekko advisoryNOW to nowoczesna firma konsultingowa - zaufany doradca polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie optymalizacji i poprawy efektywności. Firma, której DNA to doświadczenie i nowoczesność. Firma, która buduje z klientami efektywną, nowoczesną i otwartą relację zapewniając najwyższe standardy komunikacji, aby stać się zaufanym doradcą. Zespół Gekko advisoryNOW to kompetentni, utalentowani konsultanci wywodzący się z Big4 oraz doświadczeni analitycy finansowi i eksperci biznesowi z wielu branż w Polsce i na świecie.