II CFO EXCELLENCE 2018

II CFO EXCELLENCE 2018

Cel

Już po raz drugi mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w dorocznym spotkaniu Dyrektorów Finansowych - CFO EXCELLENCE 2018.

Wspólnie z zaproszonymi Ekspertami będziecie mieli Państwo niepowtarzalną okazję rozważyć i znaleźć odpowiedzi na kluczowe pytania - jakie wyzwania stoją dziś przed nowoczesnym CFO w strukturze firmy? czy sztuczna inteligencja jest szansą czy zagrożeniem dla finansistów? jak ważna jest komunikacja między działami finansowymi a resztą biznesu? jakie czynniki wpływają na zaangażowanie i motywację pracowników działów finansowych?

Ponadto poruszymy cały czas gorące tematy Split Payment i Transfer Prices oraz obowiązkowe regulacje antykorupcyjne dla firm, które wejdą w życie wraz z ustawą o jawności życia publicznego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową agendą wydarzenia.

Będziemy zaszczyceni Państwa obecnością w gronie uczestników II CFO EXCELLENCE 2018 w dniu 18 września 2018 r. w Warszawie.

Kogo zapraszamy:

 • Prezesów
 • Członków zarządów ds. finansowych
 • Dyrektorów finansowych
 • Dyrektorów departamentów controllingu finansowego
 • Prokurentów
 • Głównych księgowych

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

 • wysoki poziom przekazywanej wiedzy
 • prelekcje cenionych i doświadczonych prelegentów – ekspertów
 • inspirujące dyskusje oraz liczne case studies
 • możliwość wymiany doświadczeń
 • imienny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace, Al. Jerozolimskie 45


Warszawa

Partner

Partner Merytoryczny

Patron Medialny

 • Nationale-Nederlanden

  Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne to stabilna firma o długoletniej tradycji. Na polskim rynku działa od 1998 r., zarządzając Nationale-Nederlanden Otwartym Funduszem Emerytalnym, największym OFE, który skupia akcje warte przeszło 35 ml oraz Dobrowolnym Funduszem Emerytalnym, w ramach którego oferuje produkty IKZE i IKE. Nationale-Nederlanden PTE S.A. to również międzynarodowa wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania finansami. Nationale-Nederlanden PTE S.A. wchodzi w skład NN Group N.V. – jednej z największych europejskich instytucji finansowych, prowadzącej działalność w zakresie ubezpieczeń i zarządzania inwestycjami.

 • EY

  EY to światowy lider w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego oraz doradztwa transakcyjnego. EY angażuje się w działania na rzecz lepszego funkcjonowania globalnej rzeczywistości. Wiedza, doświadczenie i świadczone przez nas wysokiej jakości usługi przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych oraz stabilności gospodarek całego świata. Naszym celem jest pomoc w osiągnięciu pełnego potencjału naszym klientom, naszym pracownikom, szerokiemu gronu przedsiębiorców oraz społecznościom, w których żyjemy. Wykorzystujemy globalne doświadczenie, aby stawić czoła wyzwaniom stojącym przed gospodarkami i rynkami kapitałowymi. Wierzymy, że lepiej funkcjonujący biznes to lepiej funkcjonująca rzeczywistość wokół nas. Dowiedz się więcej o naszych działaniach na rzecz lepszego funkcjonowania globalnej rzeczywistości.