Inwestycyjna Akademia Pulsu Biznesu

Inwestycyjna Akademia Pulsu Biznesu

16 marca 2011 / Warszawa, online

Cel

Inwestycyjna Akademia Pulsu Biznesu to bezpłatny projekt edukacyjno-informacyjny przeznaczony dla osób zainteresowanych tematyką inwestowania, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu rynków kapitałowych oraz pieniężnych.

Projekt Inwestycyjna Akademia Pulsu Biznesu, poprzez cykl bezpłatnych szkoleń internetowych online, ma na celu promowanie wiedzy o rynkach kapitałowych i pieniężnych wśród osób, które powoli chcą zacząć swoją przygodę z inwestowaniem oraz weryfikację, a także rozwój kompetencji tych, którzy już aktywnie poruszają się po rynkach finansowych.

Inwestycyjna Akademia Pulsu Biznesu to siedem bezpłatnych sesji online, które będą prowadzone przez wybitnych specjalistów z dziedziny rynków finansowych.

W wyniku badania przeprowadzonego wśród czytelników Pulsu Biznesu wybraliśmy następujące tematy, które będą poruszane w kolejnych spotkaniach w ramach Inwestycyjnej Akademii Pulsu Biznesu:

  • inwestowanie na GPW
  • źródła informacji i ich wartość dla inwestorów
  • analiza fundamentalna, czyli co ma wpływ na indeksy
  • fundamentalna analiza spółek
  • analiza techniczna: wykres (nie zawsze) prawdę ci powie
  • day trading
  • fundusze inwestycyjne

Uczestnicy Inwestycyjnej Akademii Pulsu Biznesu mogą brać aktywnie udział w dyskusji oraz zadawać pytania prowadzącemu podczas sesji szkoleniowej poprzez dostępną funkcję czatu.

Dla chętnych uczestników po zakończeniu każdej z sesji przygotowaliśmy krótki test do wypełnienia, dzięki któremu każdy będzie mógł sprawdzić poziom nabytej wiedzy.

Uczestnicy, którzy wezmą udział przynajmniej w 5 sesjach i pozytywnie zaliczą testy (uzyskają 75% poprawnych odpowiedzi ze wszystkich testów) otrzymają na zakończenie projektu certyfikat Inwestycyjnej Akademii Pulsu Biznesu, który będzie potwierdzał nabytą wiedzą podczas całego projektu. Testy z każdego szkolenia można wypełniać do momentu następnego szkolenia.

Siódma sesja z cyklu Inwestycyjnej Akademii Pulsu Biznesu już

16 marca 2011 r.

,,Fundusze Inwestycyjne"

Alfred Adamiec, prezes Domu Maklerskiego ALFA Zarządzanie Aktywami S.A.

Transmisja live na stronie akademia.pb.pl/webcast o godz.17.30.

Archiwalny webcast ,,"Day Trading"- zarabianie na krótkoterminowych ruchach cen można obejrzeć na stronie akademia.pb.pl/webcast

Uwaga!

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje przed każdym webcastem, materiały szkoleniowe zarejestruj się już dziś.

Żeby uczestniczyć w samym webcascie nie trzeba się rejestrować wcześniej, przekierowanie na szkolenie nastąpi automatycznie w dniu szkolenia poprzez wejście na stronę akademia.pb.pl/webcast.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

online


Warszawa

Patron

Patron Medialny

Projekt wspiera