Pracownicze Plany Kapitałowe

Pracownicze Plany Kapitałowe

Cel

Drogi Pracodawco,

jeśli reprezentujesz dużą firmę, to został Ci nieco ponad miesiąc, by przygotować się do wprowadzenia PPK, przekonać pracowników do planów kapitałowych i zachęcić ich do pozostania w programie.

PPK dla pierwszej grupy pracodawców zaczną obowiązywać już od lipca 2019 r. Terminy są uzależnione od tego, ile osób zatrudnia przedsiębiorstwo. Mniejsze, mają na to jeszcze chwilę, ale już teraz powinny zacząć przygotowania.

Zamierzamy Wam je ułatwić. Zapraszamy na konferencję „Pracownicze Plany Kapitałowe – obowiązki, koszty, wdrożenie”. Nie będzie to kolejne spotkanie na temat zapisów ustawy. Chcemy przedstawić praktyczne aspekty wdrożenia i prowadzenia PPK w firmach. Do współpracy przy wydarzeniu zaprosiliśmy najlepszych z najlepszych, instytucje, które od lat wspierają rozwój systemów oszczędzania długoterminowego i wykazały się w tym dużą skutecznością: Nationale Nederlanden PTE, PKO TFI, Investors TFI i kancelarię Gessel.

Podczas wystąpień i paneli dyskusyjnych nasi eksperci szczegółowo przedstawią tematy takie jak:

  • jak operacyjnie wdrożyć PPK w firmach
  • jak powinna wyglądać współpraca pracodawcy i firmy obsługującej PPK
  • jak wpasować obowiązki PPK w dobre relacje z pracownikami
  • jakie przepisy ustawy mogą wzbudzać kontrowersje i rozjaśnią je

Ta konferencja to także dobry moment na spotkanie i indywidualne rozmowy z ekspertami. By to Państwu umożliwić przygotowaliśmy specjalne punkty konsultacyjne, w których będziecie mogli przedstawić swoje wątpliwości, czy problemy związane z wdrażaniem PPK i przedyskutować je z ekspertami. A także poznać jakie mogą zaoferować oni wsparcie Waszym firmom i pracownikom.

Do udziału w wydarzeniu w szczególności zapraszamy:

- dyrektorów i kierowników finansowych,

- dyrektorów i kierowników ds. kadr,

- dyrektorów zarządzających,

- dyrektorów działów prawnych.

--------------------------------------------------------------------------------------------

O PARTNERACH

Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.
To stabilna firma o długoletniej tradycji. Na polskim rynku działa od 1998 r. Nationale-Nederlanden PTE S.A. zarządza Dobrowolnym Funduszem Emerytalnym, w ramach którego oferuje produkty IKZE i IKE, jak również Otwartym Funduszem Emerytalnym.

PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych
Powołane zostało do życia w połowie 1997 r. przez PKO Bank Polski i szwajcarską grupę finansową Credit Suisse. Dziś PKO TFI zarządza środkami powierzonymi przez ponad pół miliona Klientów. Oferuje ponad 70 różnorodnych typów funduszy i programów inwestycyjnych, dostępnych w szerokiej sieci dystrybucji w całej Polsce.

Investors TFI
Investors TFI jednym z wiodących krajowych Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych. W ofercie firmy jest ponad 20 subfunduszy o zróżnicowanych strategiach inwestycyjnych. Od 18 lat prowadzi Pracownicze Programy Emerytalne. Z usług Investors TFI korzysta 116 tys. klientów, wśród których są zarówno inwestorzy indywidualni, jak i duże przedsiębiorstwa i korporacje międzynarodowe.

GESSEL
Od ponad dwudziestu pięciu lat świadczy usługi doradztwa prawnego na rzecz krajowych i zagranicznych przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Działalność Kancelarii skoncentrowana jest na obsłudze transakcji w sektorze prywatnym, w zakresie inwestycji bezpośrednich oraz sporach z nimi związanych.

ProService Finteco Sp. z o.o.
ProService Finteco Sp. z o.o. to spółka świadcząca profesjonalne i kompleksowe rozwiązania informatyczne oraz usługi dla instytucji finansowych w Polsce i za granicą. Celem naszej firmy jest dostarczanie klientom profesjonalnych rozwiązań, aplikacji biznesowych i usług outsourcingowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań. ProService Finteco współpracuje głównie z funduszami inwestycyjnymi, funduszami emerytalnymi, firmami ubezpieczeniowymi i bankami, wspierając kluczowe procesy obsługi produktów i usług finansowych oraz obsługę klientów.


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace


Warszawa

Partner

Patron Medialny