Prezentacja Inwestorska

Prezentacja Inwestorska

19 listopada 2020 / online

300 zł netto do 19 listopada (cena udziału online)

Cel

Każdy z nas wielokrotnie spotyka się z ludźmi od których zależy nasza biznesowa przyszłość. Chcemy sprzedać swój pomysł, pozyskać partnera w przedsięwzięciu finansowym czy przekonać do swoich pomysłów.

Jak się do takiego spotkania przygotować?

Czy potrzebny jest scenariusz?

Jaki mieć plan?

Jak zwalczać stres i obawy?

Zapraszamy Cię na webinar na temat tego jak rozmawiać z potencjalnymi partnerami w biznesie, jak sprawnie przedstawiać fakty i jak pokazać swój profesjonalizm.

To szkolenie dla tych, którzy chcą dobrze wypaść na spotkaniu biznesowym czy prezentacji inwestorskiej.

Uczestnicy pod okiem doświadczonego trenera medialnego Sławomira Matczaka:

 • dowiedzą się jak zbudować scenariusz takiego spotkania
 • poznają zasady zachowania się przy ekranie na którym wyświetlane są skomplikowane inwestorskie slajdy, w tym jak wykonywać gest i jak wskazywać istotny element prezentacji
 • będą umieli odpowiadać na pytania zarówno krótko i konkretnie jak i bardziej analitycznie

To będzie miejsce wymiany poglądów i doświadczeń wśród tych, którzy w swojej pracy menedżerskiej prowadzą prezentacje i spotkania biznesowe.


Program

Czwartek, 19 listopada

10:00 12:00

Spotkania inwestorskie, road show, prezentacje biznesowe - to gra zespołowa, to szacunek dla czasu, to umiejętność sprzedażny... Tuż przed - warto przypomnieć sobie zasady

 • Sławomir Matczak, Dziennikarz, Aktor, Prezenter, Szkoleniowiec, Wykładowca
 • Przygotowanie i rozpoczęcie prezentacji – pierwsze spotkanie z klientami
 • Analogie do dziennikarskich relacji - prezentacja jak konferencja prasowa lub rozmowa w studiu
 • Utrzymanie kontaktu wzrokowego ze słuchaczami podczas prezentacji
 • Gest i postawa podczas prezentacji
 • Panowanie nad głosem, siła pauzy
 • Analiza slajdów inwestorskich i umiejętność skupiania uwagi odbiorcy na prezentowanym obrazie
 • Zasady budowania slajdu i scenariusz prezentacji
 • Odpowiadanie na pytania, czyli umiejętność budowania pakietów - odpowiedzi
 • Podsumowanie prezentacji inwestorskiej, zamykanie spotkania klamrą
 • Sytuacje kryzysowe podczas prezentacji i wywiadów
 • 120 min.
online, ,
12:00 12:30

Sesja pytań i odpowiedzi

 • Sławomir Matczak, Dziennikarz, Aktor, Prezenter, Szkoleniowiec, Wykładowca
 • 30 min.
online, ,

Prelegenci

 • Sławomir Matczak

  Sławomir Matczak

  Dziennikarz, Aktor, Prezenter, Szkoleniowiec, Wykładowca
  Dziennikarz - według klasyfikacji telewizyjnej - starszy redaktor. 23 lata pracy w TVP. Zrealizował ponad 10 tys. relacji do serwisów informacyjnych oraz kilkadziesiąt reportaży. Wydawca ponad 2500 programów studyjnych w Panoramie TVP2 i TVP Info. Wie jak pisać komunikaty i jak rozmawiać w mediach i z mediami . Aktor - realizuje szkolenia z dykcji i występów publicznych. Absolwent warszawskiej PWST, aktor Teatru Polskiego w Warszawie . Wie jak wykonać gest, który ma znaczyć to co chcemy. Wie jak mówić wyraźnie i co zrobić, by nie stracić głosu. Prezenter - poprowadził kilkadziesiąt dyskusji panelowych i konferencji transmitowanych przez internet, oraz około 100 prezentacji multimedialnych na inne tematy niż prowadzone szkolenia medialne - wie jak zachować się podczas występu przed kamerami, także internetowymi. Szkoleniowiec - od 1998 roku realizuje konsultacje z zakresu skutecznej informacji, głównie: umiejętności występowania przed kamerą, budowania przekazów dla mediów, techniki mowy oraz prezentacji - także w sieci. Doradza jak działać w sytuacjach kryzysowych, konsultuje Q&A czyli odpowiedzi na trudne pytania zadawane w takich sytuacjach. Przygotowuje rzeczników prasowych i zarządy firm do działania w sytuacjach kryzysu. Dotychczas przeprowadził na rynku ponad 600 szkoleń zamkniętych i kilkadziesiąt otwartych. Wykładowca - od 2009 roku prowadzi zajęcia na wydziałach zarzadania oraz dziennikarstwa i PR na uczelniach w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Krakowie . Prowadził wykłady w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury, Polskim Instytucie Dyplomacji a także w Centrum Edukacji Medialnej Polskiego Radia. Od 2019 wraz z sędziami prowadzi cykl wykładów w szkołach na temat radzenia sobie z cyberprzemocą #HejtStop. W marcu 2020 rozpoczął cykl wykładów Mediaworking dla studentów Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Magdalena Sokulska
Magdalena Sokulska

Project Manager

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

300 zł netto do 19 listopada

Zarejestruj się