VI Kongres HR Summit

VI Kongres HR Summit

Cel

SPRAWDŹ AKTUALNĄ EDYCJĘ WYDARZENIA >>


Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w VI edycji Kongresu HR Summit.

W tym roku motywem przewodnim kongresu będzie dostrzeżenie człowieka w świecie pełnym technologii.

Pokazanie, że to nie człowiek ma służyć technologiom, a technologie mają jedynie nas wspierać.

Wskażemy zatem jak na nowo zdefiniować funkcję HR, uczynić działania adekwatnymi do sytuacji, tworzyć przyjazną kulturę pracowniczą. Odnaleźć się w dynamicznie rozwijającym się świecie, który wymaga od nas ciągłej transformacji.

Zaprezentujemy m.in.::

 • 8 kroków do inkluzywnych organizacji
 • rekrutację w dobie benefitów socjalnych
 • inne spojrzenie na HR w social mediach
 • case-study efektywnych działań employer brandingowych
 • HR w świecie V.U.C.A.
 • na co realnie narzekają nowi pracownicy
 • jak sprawdzić ROI systemu premiowego
 • jak tworzyć kulturę wspierania innowacji
 • podnosić zaangażowanie pracowników
 • wykorzystać konflikt do budowania nowej jakości
 • jak wprowadzać mentoring, który nie jest fikcją
 • jak najskuteczniej motywować pracowników

Zapraszamy Państwa do udziału w twórczej, kreatywnej atmosferze, do spojrzenia na HR z nowych perspektyw, znalezienia inspiracji i zawarcia budujących relacji biznesowych.

Zachęcamy by dołączyli Państwo do rosnącej wspólnoty uczestników HR Summit!

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Ewelina Stęplewska
Ewelina Stęplewska

Project Manager

Współpraca marketingowa

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

Hotel Novotel Centrum, ul. Marszałkowska 94/98

Marszałkowska 94/98
Warszawa

Partner

Patron

Patron Medialny

 • Benefit Systems

  Jesteśmy obecni na rynku świadczeń pozapłacowych od 17 lat, a od 2010 roku działamy również za granicą – na rynku czeskim, słowackim i bułgarskim. Wspieramy pracodawców, oferując im innowacyjne programy motywacyjne dla pracowników z zakresu sportu i rekreacji, kultury, rozrywki i turystyki. Z naszych programów w Polsce i za granicą korzysta już milion Użytkowników. Dynamicznie rozwijamy nasz flagowy produkt – Program MultiSport. Obecnie karta sportowa ma już ponad pół miliona Użytkowników, a ich liczba stale rośnie. Wspieramy zdrowy i aktywny tryb życia pracowników, a także działamy na rzecz rozwoju rynku fitness i szerokiego dostępu do obiektów sportowych. Wiemy, że na nasz sukces składają się partnerskie relacje z naszymi Klientami i Partnerami.

 • Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.

  To stabilna firma o długoletniej tradycji. Na polskim rynku działa od 1998 r. Nationale-Nederlanden PTE S.A. zarządza Dobrowolnym Funduszem Emerytalnym, w ramach którego oferuje produkty IKZE i IKE, jak również Otwartym Funduszem Emerytalnym.

 • Kancelaria Raczkowski Paruch

  Raczkowski Paruch to zespół prawników-ekspertów wyspecjalizowanych w obsłudze przedsiębiorstw we wszystkich kwestiach prawnych zarządzania HR, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sporów sądowych, compliance, prawa karnego biznesu, ochrony danych osobowych, global mobility&immigration oraz podatków pracowniczych. Misją Raczkowski Paruch jest dostarczanie przedsiębiorcom rozwiązań w biznesie. Do grona Klientów należą międzynarodowe koncerny i wiodące polskie spółki. Kancelaria od lat uznawana jest za lidera w dziedzinie prawa HR w Polsce przez wszystkie liczące się polskie i międzynarodowe rankingi i publikacje. Wszyscy partnerzy kancelarii wymieniani są wśród najlepszych prawników w tej dziedzinie. Raczkowski Paruch jest członkiem stowarzyszenia Ius Laboris, które zrzesza wiodące kancelarie w dziedzinie prawa pracy w swoich jurysdykcjach.

 • PKP Energetyka

  PKP Energetyka - lider budowy i utrzymania sieci trakcyjnej oraz elektroenergetyki kolejowej. Z powodzeniem wdrożyła japońską filozofię zarządzania Kaizen, za co odebrała nagrodę od Kaizen Institute Poland i jest nominowana do Global Kaizen Award. Dzięki Kaizen 4 tys. pracowników PKPE włączyło się w tworzenie nowoczesnej firmy.

 • Symmetrical

  Symmetrical - dostawca pracowniczych benefitów finansowych, oferujący w prosty sposób elastyczny dostęp do zarobionej pensji w każdym dniu miesiąca, nie tylko w dniu wypłaty!