Online
Konferencja
24 marca 2022
24 marca 2022
Grupy Kapitałowe 2022
None
Nowe regulacje / Dobre praktyki / Wymiana doświadczeń

Cel

Szukasz sprawdzonych, praktycznych informacji o funkcjonowaniu grup kapitałowych w nowych ramach prawnych? Chcesz się dowiedzieć, jak inni eksperci praktycznie rozwiązują złożone kwestie w swoich organizacjach? Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy praktyków i dowiedz się, jak w wdrażać efektywne rozwiązania. Dołącz do kolejnej edycji konferencji Grupy Kapitałowe 2022.

Podczas wydarzenia wskażemy odpowiedzialność podmiotów i zarządów w ramach grupy kapitałowej, podpowiemy jak optymalnie wdrożyć zmiany prawne w praktykę działania w grupach kapitałowych, zaprezentujemy przykłady działań w obszarze compliance, audytu czy ryzyka w grupach kapitałowych.

Ponadto:

  • wyjaśnimy, czym są wiążące polecenia i czy można odmówić ich wykonania,
  • zaprezentujemy wieloaspektowe podejście do tematyki restrukturyzacji w grupie kapitałowej,
  • pokażemy nieprezentowane dotąd case studies z różnych firm.

Zapraszamy do udziału w konferencji, w tym niezwykle przełomowym i ważnym czasie dla grup kapitałowych, spotkanie w gronie ekspertów stanowi niezwykłą wartość i okazję do wymiany unikatowych doświadczeń.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

Szczegółowa lokalizacja wkrótce


Online