Spory sądowe

Spory sądowe

20 października 2020 / Online

Cel

Chcesz wiedzieć jakie techniki i narzędzia są najbardziej efektywne podczas prowadzenia sporów sądowych?

Zastanawia Cię jaką strategię procesową powinieneś obrać, by wygrać sprawę?

Nie wiesz kiedy należy przejść na polubowną ścieżkę rozwiązania sporów i w jakich sytuacjach?

Chcesz wiedzieć jak koronawirus wpływa na zawieranie ugód?


Weź udział w warsztatach skierowanych do pełnomocników reprezentujących strony w postępowaniach sądowych. Zdobędziesz nie tylko wiedzę na temat tego, jak poszerzyć swoje techniki prowadzenia postępowań, ale również będziesz miał jedyną możliwość doskonalenia swoich umiejętności miękkich niezbędnych na sali rozpraw. Warsztaty pomogą każdemu z prawników in-house i zewnętrznych w codziennej pracy. Dowiesz się jak skutecznie uwzględniać ryzyko związane z prowadzeniem procesu sądowego i w jaki sposób rozwiązywać spory technologiczne? Nauczysz się technik prowadzenia mediacji i skutecznych metod negocjacji, które pozwolą osiągać Ci zawsze założone cele. Będziesz miał unikatową możliwość udział w interaktywnej sesji warsztatowej, by móc usprawnić techniki komunikacji i efektywnej autoprezentacji.


Nawet posiadając wieloletnią praktykę w prowadzeniu sporów sądowych, weź udział w wydarzeniu i bezustannie doskonal swój warsztat!

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Paulina Mocka
Paulina Mocka

Project Manager

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

Szczegółowa lokalizacja wkrótce


Online