XVIII Forum Polskich Menedżerów Logistyki – POLSKA LOGISTYKA

XVIII Forum Polskich Menedżerów Logistyki – POLSKA LOGISTYKA

4 ‑ 5 października 2021 / Warszawa, Hotel Hilton

1795 zł netto do 30 lipca

2195 zł netto do 5 października

Cel

Abecadło łańcucha dostaw

A – AUTOMATYZACJA

B – BREXIT

C – COVID

D – DIGITALIZACJA

….

Z – ZIELONA LOGISTYKA

 

Forum Polskich Menedżerów Logistyki wchodzi w zupełnie nowy etap. Wcale nie chodzi o 18-urodziny tego wydarzenia, a o …wydarzenia towarzyszące. 

4 października 2021 r. startuje, organizowane przez Puls Biznesu, Forum Polskich Menedżerów Logistyki - Polska Logistyka. To już osiemnasta edycja tego Forum, co czyni z tego wydarzenia najstarsze, regularnie organizowane spotkanie dla branży logistycznej w Polsce. Byliśmy z Wami, gdy Polska wchodziła do UE, byliśmy podczas negocjacji przepisów pakietu mobilności. Byliśmy i w minionym roku, kiedy branża mierzyła się z bezprecedensowym wyzwaniem - lockdownem. Wówczas wszystkie wypracowane procedury wzięły w łeb. Łańcuchy dostaw pękały, pojawiły się problemy z planowaniem zakupów i sprzedaży, dostawami czy dostępem do towaru, gdyż wiele fabryk nie pracowało. Transport morski z Chin praktycznie stanął, a dyrektorzy logistyki bili rekordy w nadgodzinach. Choć logistyka jest branżą, która musi szybko reagować na zmiany, to nigdy wcześniej nie miała do czynienia z ograniczeniami o globalnym charakterze. 

Zeszłoroczne Forum poświęcone było temu jak radzą sobie z tym chaosem polscy logistycy. Całości towarzyszyła duża doza niepewności, bowiem nikt nie wiedział jak i w którą stronę sytuacja będzie się rozwiać. W tym roku, choć pandemia nadal trzyma nas za gardło, postanowiliśmy nieco usystematyzować wiedzę, którą chcemy Wam przekazać podczas spotkania. Usystematyzować w …abecadło. 

A - jak automatyzacja. Pandemiczne zawirowania znacznie przyspieszyły procesy automatyzacji najróżniejszych procesów - głównie magazynowych. Opowiemy o tym jak radzić sobie w sytuacji, w której to człowiek okazał się być „wąskim gardłem” w magazynie i co to oznacza dla magazynowych pracowników. 

B - jak Brexit. Temat zepchnięty przez pandemię na dalszy plan. Niemniej bardzo istotny z punktu widzenia logistyki. Opowiemy o tym, czego się, w związku z brexitem baliśmy i co z tego wyszło. 

C- jak Covid. Tego tematu nie mogło zabraknąć. Pokażemy jak z konsekwencjami pandemii radzili sobie liderzy polskiego rynku logicznego oraz jak wirus odmienił nasze podejście do tematu zakupów. 

D - jak digitalizacja. Zaproszeni przez nas eksperci opowiedzą o tym jak digitalizacja dokumentacji firmy pomaga w działalności oraz o tym, czy cyfrowy dokument pomógł w pandemicznej rzeczywistości. 

Na koniec Z… jak zielona logistyka. Pandemiczne zawirowania, ograniczenia w transporcie i dostępności towarów nie mogą i nie powinny, zmniejszyć naszego zainteresowania środowiskiem naturalnym. Dbanie o nie - również podczas realizacji procesów logistycznych - już dawno przestało być modą, jest koniecznością. Będzie, zatem o tym jak mierzyć ślad węglowy we własnym przedsiębiorstwie i jak walczyć o to by był jak najmniejszy. 

Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!


Renata Grzeszczak

Project Manager - Team Leader


Tomasz Sączek

Dyrektor Zarządzający IPP w Polsce,

ekspert u obszarze łańcucha dostaw, praktyk

Partner MerytorycznyUdział w XVIII Forum Polskich Menedżerów Logistyki to m.in.:

 • Inspirujące prelekcje, ożywione dyskusje – zdobądź kompleksową wiedzę na jedynym, unikalnym wydarzeniu
 • Praktyczna wiedza poparta wieloletnimi doświadczeniami prelegentów – dowiedz się, jak inne firmy wykorzystują rozwiązania do efektywnego zarządzania łańcuchem dostaw
 • Najważniejsze debaty o kluczowych dla branży zagadnień – spotkaj się z osobami decydującymi o kierunkach rozwoju branży
 • Ponad 3000 specjalistów dotychczasowych edycji! – wykorzystaj niepowtarzalną okazję do nawiązania cennych kontaktów z przedstawicielami branży

Do udziału w Forum zapraszamy:

Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów i Wyższą Kadrę Zarządzającą, odpowiedzialną za zarządzanie:

 • łańcuchem dostaw
 • logistyką
 • transportem i zaopatrzeniem
 • magazynem i przepływem materiałów
 • strategią, rozwojem i operacjami

oraz przedstawicieli operatorów logistycznych, produkcyjnych, firm kurierskich i spedycyjnych i wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami, pozwalającymi na optymalizację zarządzania w obszarze logistyki.

Tematyka Forum zainteresuje również agencje zarządzające nieruchomościami, parkami logistycznymi i halami magazynowymi.

Program

Prelegenci

 • Katarzyna Bogusławska

  Katarzyna Bogusławska

  Adwokat i Partner Kancelaria Carter Lemon Camerons LLP
 • Ryszard Ćwirko

  Ryszard Ćwirko

  Członek Zarządu, Dyrektor Logistyki Centralnej Tymbark MWS Sp. z o.o., Maspex
 • Piotr Dąbrowski

  Piotr Dąbrowski

  Supply Service Director PL&EE (Health&Nutrition) Reckitt Benckiser
 • Piotr Dopierała

  Piotr Dopierała

  Dyrektor Logistyki Auchan
 • Rafał Gąska

  Rafał Gąska

  Dyrektor ds. Łańcucha Dostaw EURO-net Sp. z o. o.
 • Arkadiusz Kawa

  Dr hab. Arkadiusz Kawa

  Dyrektor Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Logistyki i Magazynowania
 • Katarzyna Kujawiak

  Katarzyna Kujawiak

  Development Director Panattoni
 • Krzysztof Matusiak

  Krzysztof Matusiak

  Supply Chain Capability & Innovation Manager Coca-Cola Hellenic Bottling Company
 • Tomasz Sączek

  PARTNER MERYTORYCZNY Tomasz Sączek

  Dyrektor Zarządzający IPP w Polsce, ekspert w obszarze łańcucha dostaw, praktyk
 • Katarzyna Słabowska

  Katarzyna Słabowska

  Dyrektor Logistyki Żabka Polska
 • Sebastian Sołtys

  Sebastian Sołtys

  Dyrektor ds. logistyki LPP
 • Paweł Trębicki

  dr Paweł Trębicki

  Business Development Manager, Category Land Supply Chain Operations IKEA Purchasing Services

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Renata Grzeszczak
Renata Grzeszczak

Project Manager - Team Leader

Współpraca

Weronika Kuchta
Weronika Kuchta

Marketing Manager

Hotel Hilton

Grzybowska 63
Warszawa

1795 zł netto do 30 lipca

Zarejestruj się
 • LPP

  LPP to polska firma odzieżowa, właściciel Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Rocznie dystrybuuje 265 mln szt. odzieży na 39 rynkach. Jej globalna sieć dystrybucji obejmuje centra dystrybucyjne oraz obiekty fulfillment center o pow. 240 tys.m2 zlokalizowane w Polsce, Rosji, Rumunii i na Słowacji.

 • Panattoni Development Europe

  Panattoni Europe jest deweloperem powierzchni przemysłowych. Naszym zamierzeniem jest wspieranie lokalnego biznesu poprzez dostarczanie wielofunkcyjnych budynków magazynowych i produkcyjnych, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb. W celu rozwoju naszej działalności zajmujemy się zakupem gruntów, a następnie zabezpieczamy najbardziej strategiczne lokalizacje w kraju. Występujemy w roli doradcy na każdym etapie procesu inwestycyjnego.