Media Relations
Media Relations
 / 2 ‑ 3 kwietnia 2019 / Warszawa

Cel

Czytelnik był kiedyś biernym odbiorcą, internet i social media zmieniły obieg informacji. W 2012 roku na YouTube co minutę wrzucano co najmniej 20 godzin filmów, a ich obejrzenie zajęłoby Ci setki lat. A DZIŚ? Gdzie jest miejsce na Twój komunikat?

Digitalizacja przekształciła nie tylko Twoją pracę, ale internet przemienił również pracę dziennikarzy. W redakcjach brakuje czasu, podaj im pomocną dłoń i bądź niezastąpionym źródłem informacji!

Czy jesteś odpowiednio przygotowany do rozmowy z dziennikarzami? Wiesz jak dobierać komunikaty i formę ich przekazu do poszczególnych mediów? Znasz techniki, za pomocą których przedstawiciele redakcji będą słuchać tego, co masz do powiedzenia?

Grzegorz Nawacki i Paweł Sołtys (Puls Biznesu), Jakub Wołosowski (Fakt), Jarosław Kuźniar (Onet), Paweł Gadomski (Polsat), Olek Wandzel (Abstra), Damian Ziąber (Prudential), Stefan Bogucki (Revolut), Grzegorz Marczak (Antyweb.pl), Szymon Milczanowski (Winstone), Agata Wiśniewska-Zaleska (Content Zone) wspólnie stworzyli medialny niezbędnik PR-owca i podpowiedzą Ci m.in. jak:

  • budować relacje z dziennikarzami w mediach ekonomicznych a jak tworzyć komunikaty dla dziennikarzy potrzebujących sensacji
  • uniknąć wizerunkowej katastrofy Twojej marki w mediach
  • wejść w interakcję z dziennikarzami na Twitterze
  • wykorzystać podcasty i nowe formaty video w promocji Twojej firmy
  • rozmawiać z dziennikarzami, by przekonać ich do Twojej treści

W roli trenerów będą wybitni dziennikarze i praktycy, a Ty będziesz mieć możliwość zadania im szeregu pytań. To jedyne miejsce, w którym spotykają się czołowi dziennikarze prasy, radia, telewizji i mediów online. Przyjmij zaproszenie do bezpośredniej dyskusji z nimi i zdobądź wiedzę, za pomocą której Twoja firma osiągnie medialny sukces!


Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Paulina Mocka
Paulina Mocka

Project Manager

Miejsce

MsMermaid - Conference Center at The Tides, ul. Wioślarska 8


Warszawa