online
22 ‑ 23 lutego 2022
22 ‑ 23 lutego 2022
VII Forum Compliance Officer
None

Cel

VII Forum Compliance Officer to najważniejsze, doroczne wydarzenie, podczas którego poruszamy najważniejsze tematy związane z pracą działów compliance. Nowe otoczenie regulacyjne, narzędzia i nowe technologie, wdrożenie ESG i Dyrektywy o Sygnalistach, to zagadnienia, z którymi w 2022 roku staną oko w oko Compliance Officerowie. Kwestie te zostaną przedstawione przez znakomitych prelegentów-praktyków, którzy w swojej codziennej pracy wdrażają nowatorskie rozwiązania.

Dołącz do nas, aby

  • zapoznać się z trendami i nowymi wyzwaniami w zakresie zgodności
  • dowiedzieć się, jak powinna wyglądać wzorcowa współpraca na linii kierownictwo – compliance – audyt wewnętrzny
  • sprawdzić, jakie regulacje będą determinowały pracę działów compliance w instytucjach finansowych i nieregulowanych
  • poznać sekrety znakomitej komunikacji w rozproszonych zespołach compliance
  • podyskutować, czy ESG to przykry compliance, czy nowa szansa na rozwój
  • posłuchać o dobrach praktykach wdrożenia polskiej ustawy o ochronie sygnalistów

 

Udział w Forum pozwoli Ci poznać doświadczenia reprezentantów takich firm jak m.in.: Jeronimo Martins Polska, TAURON Polska Energia, Ebury, Bank BNP Paribas, PwC, czy PepsiCo.

 

Przed każdym Compliance Officerem stoi szereg wyzwań wymagających ogromnej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, dlatego spotkajmy się 22-23 lutego 2022 r., podczas VII Forum Compliance Officer. Będziemy mówić o tym co najważniejsze w nadchodzącym roku, dyskutować, tworzyć nowe idee, wymieniać się pomysłami.


Stawiamy na praktyczne rozwiązania oraz doświadczenie zaproszonych prelegentów!

Przedstawiamy innowacyjne rozwiązania!

Umożliwiamy integrację i interakcję!

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Magdalena Sokulska
Magdalena Sokulska

Project Manager

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

Szczegółowa lokalizacja wkrótce


online

Partner Merytoryczny

  • PwC

    W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tysięcy osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób. Dowiedz się więcej na www.pwc.pl. Korzystaj z mobilnej aplikacji PwC Espresso dostępnej pod adresem pwc.pl/espresso Subskrybuj publikacje PwC na stronie www.pwc.pl/subskrypcje Słuchaj podcastów PwC na www.pwc.pl/podcasty