Jak opowiadać językiem video

Jak opowiadać językiem video

10 czerwca 2021 / online

199 zł netto do 10 czerwca (cena udziału online)

Cel

Coraz mniej ludzi czyta, za to wszyscy oglądają. Film wypiera tekst i zdjęcia, a większość firm jeszcze tego nie dostrzega i nie potrafi tworzyć angażującego video. Na naszych oczach zmienia się sposób konsumpcji informacji i nie da się już tego cofnąć. Nie ma co narzekać, że klienci nie chcą czytać dłuższych treści, tylko trzeba się do tego szybko przystosować i nauczyć nowego języka komunikacji. To trochę przypomina dominację języka angielskiego w biznesie. Kto go nie zna, sam się spycha na margines. Omijają go ludzie i okazje do rozwoju biznesu. Kiedyś znajomość angielskiego tworzyła elitę – dziś, to codzienność. Podobna historia dzieje się z komunikacją video. Do tej pory trzeba było studiować przez kilka lat na filmówce, by chociaż zacząć robić filmy. Dziś nikt nie ma tyle czasu, a sama nauka może być prostsza niż myślisz.

Webinar będzie prowadzony w formie dialogu. Z jedną z czołowych ekspertów video storytellingu w Polsce dr Moniką Górską będzie rozmawiać Magdalena Sokulska, producentka konferencji w Pulsie Biznesu.

Jeśli odpowiadasz za marketing, PR, zarządzasz swoją firmą, chcesz przekazać coś ważnego w formie video, nie może Cię zabraknąć na webinarze Jak opowiadać językiem video.

Program

Czwartek, 10 czerwca

13:00 14:00

Jak opowiadać językiem video

 • dr Monika Górska, dziennikarz, przedsiębiorca, trener i wykładowca akademicki od 7 lat specjalizujący się w kursach online, Fabryka Opowieści, www.fabrykaopowiesci.pl

Porozmawiamy między innymi o tym:

 • jak zaplanować swoje video, by zaciekawiało i budziło emocje
 • jak wybrać bohaterów, czy lepiej pracować samemu, czy z ekipą
 • jak od zera zbudować opowieść, by trzymała widza w napięciu od początku do samego końca i angażowała do działania
 • co musi się znaleźć w video opowieściach, by sprzedawały!

Dowiesz się jak za pomocą 3 ważnych składników zwykłą historię zmienić w „wielką”, która może nawet stać się viralem.

 • 60 min.
online, ,

Prelegenci

 • Monika Górska

  dr Monika Górska

  dziennikarz, przedsiębiorca, trener i wykładowca akademicki od 7 lat specjalizujący się w kursach online Fabryka Opowieści, www.fabrykaopowiesci.pl
  Założycielka Mistrzowskiej Szkoły Storytellingu Biznesowego oraz Akademii Video Storytellingu online. Twórca popularnych kursów online, trenerka, wykładowca akademicki, autorka, m.in. podręcznika Visual Storytelling. Jak opowiadać językiem video, (PWN) i nagrodzonego w konkursie Książka dla Trenera 2019. Storytellingu uczy od zawsze. Wie, jak w najkrótszym czasie przekazać maksimum praktycznej wiedzy, nie tylko o tym czym jest storytelling, ale przede wszystkim: jak to się robi? Oprócz doświadczenia biznesowego jest prawdopodobnie jedynym w Polsce specjalistą od storytellingu, mającym tak głębokie doświadczenie praktyczne. Bo od 30 lat nie tylko tego uczy, ale jest także dziennikarzem, reżyserem i scenarzystą ponad 150 filmów, emitowanych i nagradzanych na festiwalach na całym świecie. Dlaczego to ważne? Bo dla niej storytelling to nie kilka prostych marketingowych schematów i historyjek, lecz przede wszystkim unikatowa umiejętność wydobywania na światło autentycznych, ludzkich historii i ich interesującego opowiadania. Jest też trzykrotną prelegentką TEDx, a także konsultantem biznesowym, który pomaga małym i wielkim firmom wybrać, stworzyć i opowiedzieć fascynujące historie, tak by wzmocnić swój Employer Branding. Wśród jej klientów są zarządzający i pracownicy takich firm jak: Amica, ENEA, MPK, IMS Group, Raben Transport, Skanska, VOX, BALMA, ABC Czepczyński, Lasy Państwowe, TEB Akademia, WSB, SWPS, CDV, Politechnika Poznańska, Uniwersytet Jagielloński, Proart TV, TVP, WTK, Gazeta Wyborcza, Couples Institute, Drive Safe, San Francisco Real Estate Solutions, a ostatnio GOOGLE News Initiative. Nazywają ją dr Story. Bardzo lubi tę nutkę zaskoczenia, kiedy jej klienci piszą: „Moniko, ten storytelling naprawdę działa!” a uczestnicy szkoleń po ośmiu godzinach zajęć mówią “To już koniec? Tak szybko? ” Więcej o dr Monice Górskiej i storytellingu dowiesz się na jej stronie https://fabrykaopowiesci.pl/.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Magdalena Sokulska
Magdalena Sokulska

Project Manager

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

199 zł netto do 10 czerwca

Zarejestruj się