Job Crafting w praktyce

Job Crafting w praktyce

12 maja 2021 / online

149 zł netto do 12 maja (cena udziału online)

Cel

Obecnie organizacje na całym świecie mierzą się z licznymi zmianami, które mogą wpływać negatywnie zarówno na poczucie bezpieczeństwa pracowników, jak i ich skuteczność w pracy. Jednocześnie badania naukowe w obszarze pracy i organizacji pokazują, że istnieje sprawdzona metoda, która wspiera pracowników w lepszym radzeniu sobie z trudnościami i niepewnością. Metoda ta kształtuje w pracownikach postawę automotywacji, proaktywności i elastyczności wobec pojawiających się wyzwań, jednocześnie motywuje ich do brania odpowiedzialności za swoje działania i satysfakcję z pracy. Metodą tą jest Job Crafting.

Job Crafting to naukowa metoda budująca zaangażowanie i poczucie sensu pracy. Z jednej strony wpływa pozytywnie na efektywność, zadowolenie oraz odporność psychiczną pracowników. Z drugiej, metodologia Job Crafting pokazuje managerom jak dbać o jakość pracy i zaangażowanie całego zespołu bez kontrolowania i wywierania presji na pracownikach. 

Badania naukowe potwierdzają, że "craftujące organizacje" szybciej adaptują się do nowej rzeczywistości, utrzymując wysoki poziom zaangażowania swoich pracowników.

Zapraszamy do udziału w webinarze poświęconym praktycznym aspektom Job Craftingu w dniu 12 maja.

Udział pozwoli m.in.:

 • poznać nową skuteczną metodologię
 • dowiedzieć się jak zwiększyć zaangażowanie zespołu
 • poznać sposoby na wsparcie pracowników w trudnym czasie
 • zebrać pomysły na metody wzmacniania w zespole postawy automotywacji i proaktywności
 • poznać ciekawe przykłady
 • uzyskać wiedzę od uznanego Eksperta

Zgłoś swój udział już dziś !


Uczestnicy otrzymają nagranie webinaru oraz skrót prezentacji.

Program

Środa, 12 maja

10:00 11:30

Job Crafting w praktyce. Jak wspierać zaangażowanie i poczucie sensu pracowników?

 • Agnieszka Łądka-Barańska, Ekspertka Job Crafting, Konsultantka HR, współzałożycielka Job Crafting Polska
 • Na czym polega Job Crafting?
 • Jakie są długofalowe korzyści z wprowadzenia tej metody?
 • Perspektywa pracownika i organizacji
 • Co utrudnia Craftowanie pracy ?
 • O co jako organizacja/manager warto zadbać, by pracownicy craftowali swoją pracę?
 • Jak inne organizacje wprowadzały u siebie Job Crafting? Przykłady godne polecenia
 • 90 min.
online, ,

Prelegenci

 • Agnieszka Łądka-Barańska

  Agnieszka Łądka-Barańska

  Ekspertka Job Crafting, Konsultantka HR, współzałożycielka Job Crafting Polska
  Psycholog organizacji i pracy, badaczka, doktorantka w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Prowadzi badania naukowe w obszarze pozytywnej psychologii pracy w tym: zaangażowania i zachowań proaktywnych. Jest dyplomowanym trenerem i coachem biznesu. Posiada certyfikat metody coachingu grupowego Action Learning. Opracowywała i realizowała programy rozwojowe dla międzynarodowych organizacji, pełniła role Asesora w projektach Development Center. Wiedzę naukową i wieloletnie doświadczenie HR-owe, wykorzystuje realizując projekty rozwojowe evidence-based. Projektuje pozytywne interwencje psychologiczne dla biznesu i edukacji ukierunkowane na wzrost m.in. poziomu zaangażowania, poczucia odpowiedzialności i dobrostanu w pracy. Zajmuje się propagowaniem w Polsce nowej metody budowania zaangażowania i poczucia sensu pracy - Job Crafting. Autorka publikacji naukowych z obszaru zachowań proaktywnych i postrzegania własnej pracy. Razem z Malwiną Puchalską-Kamińską napisała pierwszą w Polsce książkę o Job Craftingu, opartą o badania i skierowaną do praktyków biznesu “Job Crafting – nowa metoda budowania poczucia sensu i zaangażowania”.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Ewelina Stęplewska
Ewelina Stęplewska

Project Manager

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

149 zł netto do 12 maja

Zarejestruj się