XI Kongres Prawo Konkurencji

XI Kongres Prawo Konkurencji

14 ‑ 15 listopada 2019 / Warszawa, Hotel Hilton

Cel


Serdecznie zapraszamy Państwa na doroczną XI edycję Kongresu Prawo Konkurencji, który odbędzie się 14 - 15 listopada 2019 r. w Warszawie.

Podczas kongresu zastanowimy się czy firmy takie jak Facebook czy Amazon mają pozycję dominującą oraz czy wykorzystują swoją siłę rynkową wobec klientów. Powiemy czy producent i dystrybutor mogą dzielić rynek oraz jak przedsiębiorcy powinni się zabezpieczać przy zawieraniu umów i prowadzeniu korespondencji handlowej. Przedstawimy kompetencje Prezesa UOKiK w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozważymy czy możliwe jest podwójne karanie przedsiębiorców za to samo naruszenie. Wspólnie z prelegentami zastanowimy się jak UOKiK interpretuje naruszenia zakazu zawierania porozumień wertykalnych ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży on-line oraz jakie są nowe narzędzia do wykrywania naruszeń prawa konkurencji. Porozmawiamy również o tym czym się różni kontrola od przeszukania oraz jakie są konsekwencje dla przedsiębiorcy.

To tylko niektóre z zagadnień, które będą poruszane podczas spotkania z cenionymi ekspertami. Zapraszamy do zapoznania się z programem. Tegoroczne wydarzenie obfituje w inspirujące dyskusje oraz liczne case studies.

DO UDZIAŁU W KONGRESIE ZAPRASZAMY:

 • Dyrektorów Działów Prawnych
 • Prawników Zewnętrznych i Wewnętrznych
 • Radców Prawnych
 • Adwokatów
 • Prezesów, Członków Zarządu
 • Dyrektorów Zarządzających
 • Dyrektorów Marketingu
 • Oraz wszystkie osoby zainteresowane pogłębieniem i aktualizacją wiedzy w tej szeroko rozwijającej się dziedzinie prawa.Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Aldona Mlonek
Aldona Mlonek

Project Manager

Miejsce

Hotel Hilton

Grzybowska 63
Warszawa

Partner

Patron

 • Schoenherr

  Schönherr jest wiodącą firmą prawniczą w Europie Środkowo-Wschodniej. Warszawskie biuro świadczy pełen zakres usług prawniczych ze szczególnym uwzględnieniem usług z dziedziny fuzji i przejęć, rynków kapitałowych, bankowości i finansów, nieruchomości oraz prawa nowych technologii. Zespół prawników doradza krajowym i zagranicznym klientom w związku z inwestycjami prowadzonymi w Polsce oraz transakcjami transgranicznymi.