Warszawa Save the date: najniższa cena do 30 czerwca!
Forum
2 ‑ 3 października 2023
2 ‑ 3 października 2023
XX Forum Polskich Menedżerów Logistyki – POLSKA LOGISTYKA
XX Forum Polskich Menedżerów Logistyki – POLSKA LOGISTYKA

2095 zł netto do 30 czerwca

2595 zł netto do 15 września

2895 zł netto do 3 października

Cel

Już po raz 20. zapraszamy do udziału w Forum Polskich Menedżerów Logistyki Polska Logistyka – jednym z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku logistycznym.

Forum już na stałe wpisało się w kalendarz branżowy, a każda kolejna edycja gromadzi coraz większe grono słuchaczy, co jest dowodem Państwa zaufania i wysokiej oceny jego zawartości merytorycznej.

Wyzwania, trudności, rozwiązania, tendencje - to cztery słowa, które najlepiej opisują tematykę, która będzie poruszana podczas tegorocznego wydarzenia. Logistyka to dziedzina, która jest niezwykle dynamiczna i wymaga ciągłego dostosowywania się do zmieniających się trendów i potrzeb rynku.

Wyzwania, które stoją przed menedżerami logistyki, są coraz większe i bardziej skomplikowane. Rozwój technologii, globalizacja, zmieniające się preferencje klientów, dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe - to tylko niektóre z bolączek, z którymi muszą zmagać się dzisiaj specjaliści z branży. 

Jednakże, nie ma powodów do pesymizmu. W trakcie Forum Polskich Menedżerów Logistyki "Polska Logistyka" omówimy wiele rozwiązań, które pozwolą na skuteczne przeciwdziałanie wyzwaniom oraz wykorzystanie szans, jakie stwarzają zmieniające się trendy w branży.

Poznamy najlepsze praktyki, a także zapoznamy się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, które pomogą w usprawnieniu procesów logistycznych.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które już od 20 lat jest jednym z najważniejszych forum dla specjalistów z dziedziny logistyki.

Będziemy mieli okazję wymienić się doświadczeniami i spostrzeżeniami oraz poznać najnowsze trendy, które kształtują branżę. Wspólnie poszukamy rozwiązań, które pozwolą na jeszcze skuteczniejsze zarządzanie łańcuchem dostaw i osiąganie lepszych wyników biznesowych, nawet w tak trudnych czasach jakich doświadczamy obecnie. 


A tak było w ubiegłym roku:
Do zobaczenia na Forum Polskich Menedżerów Logistyki "Polska Logistyka"!


Do udziału w Forum zapraszamy:

Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów i Wyższą Kadrę Zarządzającą, odpowiedzialną za zarządzanie:

 • łańcuchem dostaw
 • logistyką
 • transportem i zaopatrzeniem
 • magazynem i przepływem materiałów
 • strategią, rozwojem i operacjami


Renata Grzeszczak

Project Manager - Team Leader


Tomasz Sączek

Dyrektor Zarządzający IPP w Polsce,

ekspert u obszarze łańcucha dostaw, praktyk

Partner Merytoryczny

Program

Prelegenci

 • Radosław Brzózka

  MODERATOR Radosław Brzózka

  dziennikarz telewizyjny, reporter, prezenter
 • Tomasz Sączek

  PARTNER MERYTORYCZNY Tomasz Sączek

  Dyrektor Zarządzający IPP w Polsce, ekspert w obszarze łańcucha dostaw, praktyk
 • Łukasz Chmaj

  Łukasz Chmaj

  Dyrektor Logistyki Gemini Polska
 • Mariola Glinka

  Mariola Glinka

  Dyrektor Operacyjny Transsped
 • Agata Horzela

  Agata Horzela

  T&L Manager GS1 Polska
 • Bartłomiej Jabrocki

  Bartłomiej Jabrocki

  Kierownik Działu Sprzedaży i Wdrożeń Optidata
 • Agnieszka Koc

  Agnieszka Koc

  Dyrektor ds. Ochrony Środowska Jeronimo Martins Polska S.A
 • Igor Matus

  Igor Matus

  Wiceprezes Zarządu ds. Zarządzania Łańcuchem Dostaw Grupa CCC
 • Ignacy Morawski

  Ignacy Morawski

  Główny Ekonomista Puls Biznesu
 • Katarzyna Ostojska

  Katarzyna Ostojska

  Marketing Manager Raben Logistics Polska
 • Piotr Skobało

  Piotr Skobało

  Chief Operations Officer Selsey
 • Mariusz Tront

  Mariusz Tront

  Dyrektor Transportu Żabka Polska Sp. z o. o.
 • Guilhem Vicaire

  Guilhem Vicaire

  Central Europe Business Solution Director FM Logistic
 • Michał Królik

  Michał Królik

  Essentials Solutions Manager Prologis

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Renata Grzeszczak
Renata Grzeszczak

Project Manager - Team Leader

Współpraca

Katarzyna Dziedzic
Katarzyna Dziedzic

Marketing Manager

Szczegółowa lokalizacja wkrótce


Warszawa

2095 zł netto do 30 czerwca

Zarejestruj się
 • FM Logistic

  FM Logistic jako czołowy operator logistyczny w regionie posiada 17 platform logistycznych i 30 magazynów przeładunkowych. Firma oferuje swoim klientom usługi związane z magazynowaniem, składowaniem, co-manufacturingiem, co-packingiem oraz transportem i dystrybucją towarów. W ostatnich latach uwaga organizacji jest skoncentrowana na kompleksowych rozwiązaniach dla łańcucha dostaw wspierających klientów we wdrażaniu ich strategii omnichannel.

 • RABEN LOGISTICS POLSKA

  RABEN LOGISTICS POLSKA oferuje dystrybucję krajową, międzynarodową, kompleksową obsługę logistyczną, w tym logistykę dla e-commerce i cały wachlarz usług dodanych (copacking i co-manufacturing). Zasoby firmy: ok. 3800 pracowników, 35 oddziałów, 560 tys. m2 pow. mag. i ponad 4000 środków transportu.

 • GXO

  GXO działa w Europie Środkowej, która obejmuje Niemcy, Polskę, Czechy i Rumunię, od ponad 20 lat, obsługując klientów z branży e-commerce, mody, FMCG i DIY. GXO specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach i usługach logistycznych, takich jak: magazynowanie, przygotowanie zamówień, e-fulfilment, co-packing, zarządzanie zwrotami, zarządzanie naprawami oraz logistykę w kontrolowanej temperaturze w obiektach dedykowanych i współdzielonych. GXO zatrudnia obecnie około 4,000 pracowników w ponad 30 lokalizacjach o łącznej powierzchni 800,000 m2 w regionie Europy Środkowej.

 • Novoferm Polska Sp. z o.o.

  Novoferm Polska oferuje szeroką gamę produktów zaprojektowanych z myślą o konkretnych zastosowaniach w przemyśle i logistyce. W ofercie znajdują się m.in.: bramy segmentowe, rolowane, szybkobieżne, przeciwpożarowe, drzwi stalowe techniczne, systemy przeładunkowe oraz system blokowania kół Calematic.

 • Prologis

  Prologis, jest największym na świecie deweloperem i właścicielem nieruchomości logistycznych. Firma dostarcza znacznie więcej niż magazyny – tworzy miejsca i powierzchnie przyjazne pracownikom i środowisku, w których klienci mogą rozwijając swoją działalność. Prologis w Polsce oferuje ponad 4 milionów metrów kwadratowych nowoczesnych magazynów położonych w strategicznych lokalizacjach, z którym można prowadzić szybką i efektywną dystrybucje na kluczowe rynki Polski i Europy. Na świecie oferuje około 93 mln metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej w 19 krajach. Obsługuje 5 800 klientom z różnych sektorów gospodarki, w szczególności sektor B2B oraz firmy zajmujące się sprzedażą detaliczną i rea­lizacją zamówień internetowych.

 • Optidata

  Optidata to spółka technologiczna, która od 2002 roku wspiera firmy w nieustającym procesie cyfrowej transformacji wdrażając systemy WMS/TMS/YMS/AMS. Bazuje na technologiach kodów kreskowych, RFID, IoT/AI/ML. Firma współpracuje z liderami technologicznymi, aby dostarczać najlepsze narzędzia, które pomagają osiągnąć najwyższy poziom wydajności oraz optymalizacji procesów logistycznych.