I FORUM NA WZGÓRZACH - BIZNES RODZINNY

I FORUM NA WZGÓRZACH - BIZNES RODZINNY

1795 zł netto do 7 sierpnia

2095 zł netto do 16 października

Cel

Pierwsze Forum na Wzgórzach to wydarzenie inaugurujące cykliczne spotkania, podczas których omawiane będą najważniejsze wyzwania związane z prowadzeniem firm rodzinnych. O tych zagadnieniach chcemy mówić wprost, otwarcie nazywając napotykane w praktyce problemy i tworząc przestrzeń wymiany doświadczeń dla osób, które przeszkody te samodzielnie przezwyciężały budując wielopokoleniowy sukces rodziny. Jednocześnie wierzymy, że o biznesie w rodzinie powinno się rozmawiać w miejscu, gdzie panująca atmosfera ułatwi oderwanie się od spraw bieżących na rzecz inspirującej refleksji o przyszłości.

 Zaproszeni eksperci oraz goście paneli dyskusyjnych to praktycy mający świadomość jak ważna jest współpraca i wspólnota celów w rodzinnej firmie, a także posiadający wiedzę, w jaki sposób posługiwać się instrumentami mającymi zabezpieczać integralność majątku. Przedstawią oni propozycje skutecznych rozwiązań chroniących przed pojawieniem się sporów wewnętrznych związanych z dążeniem do władzy, a także służących efektywnej organizacji aktywów. Zaprezentują działania pozwalające precyzyjnie określić role i zadania wszystkich członków rodziny w prowadzeniu wspólnego biznesu. Nie trzeba bowiem posiadać statusu członka organu spółki, aby nadzorować aktywność gospodarczą tego podmiotu lub konsultować jego poszczególne inicjatywy. Posługując się umiejętnie obowiązującym przepisami, takim półformalnym wysiłkom można nadać doniosłe znaczenie prawne.

 Wiele wyzwań firm rodzinnych ma również charakter zewnętrzny. Dostęp do kapitału niezbędnego do rozwoju spółki, czy wsparcie w efektywnym gospodarowaniu nadwyżek środków, to tylko niektóre problemy. Relacje z administracją publiczną budzić mogą niekiedy obawy przedsiębiorców, lecz właściwe rozumienie obowiązujących mechanizmów pozwala ograniczyć związane z tym potencjalne ryzyka. Rozproszenie interesariuszy może skutkować tym, że z biegiem czasu firmy rodzinne narażone są na większą liczbę zróżnicowanych zagrożeń, stąd tak istotne jest wywoływanie dyskusji na temat bezpieczeństwa (nie tylko majątkowego) tych szczególnych podmiotów.

 

O tych wszystkich wyzwaniach chcemy porozmawiać z Państwem na Wzgórzach.


Forum kierowane jest przede wszystkim do właścicieli i sukcesorów w firmach rodzinnych.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby reprezentujące firmy doradcze, kancelarie prawne, banki oraz fundusze inwestycyjne, a także instytucje sektora publicznego mogą uczestniczyć w Forum wyłącznie na zaproszenie Organizatora.


Cena forum zawiera udział w spotkaniu wieczornym (15 października) oraz udział w forum (16 października)


Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie przygotował dla uczestników specjalną ofertę na pobyt. Po przyjęciu i potwierdzeniu zgłoszenia udziału w forum otrzymają Państwo link do rezerwacji noclegu.

Program

Prelegenci

 • Irena Eris

  dr Irena Eris

  Dyrektor ds. Badań i Rozwoju Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris
 • Henryk Orfinger

  Henryk Orfinger

  Wiceprezes Zarządu Dr Irena Eris SA
 • Zbigniew Grycan

  Zbigniew Grycan

  Prezes Zarządu GRYCAN
 • Zbigniew Inglot

  Dr Zbigniew Inglot

  Prezes Zarządu INGLOT Sp. z o.o.
 • Izabella Wałkowska

  Izabella Wałkowska

  Prezes Zarządu Plastwil
 • Przemek Gdański

  Przemek Gdański

  Prezes Zarządu Bank BNP Paribas
 • Jerzy Śledziewski

  Jerzy Śledziewski

  Wiceprezes Zarządu Bank BNP Paribas
 • Piotr Mietkowski

  Piotr Mietkowski

  Dyrektor zarządzający Bankowości Inwestycyjnej na Europę Środkową i Wschodnią, WNP, Grecję i Turcję w grupie BNP Paribas
 • Rafał Kalisz

  Rafał Kalisz

  Prezes Zarządu FIBRAIN Sp. z o.o.
 • Marek Maj

  Marek Maj

  Prezes Zarządu SMAY Sp. z o.o.
 • Marek Sanocki

  Marek Sanocki

  Dyrektor Zarządzający, Wiceprezes Zarządu, Współwłaściciel SPLAST Sp. z o.o.
 • Filip Michał Nowakowski

  Filip Michał Nowakowski

  Prezes Zarządu NOVOL Sp z o. o
 • Piotr Hans

  Piotr Hans

  Doradca Zarządu NOVOL HOLDING sp. z o.o
 • Jacek Cieplak

  Jacek Cieplak

  Zastępca Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców
 • Radosław Kwaśnicki

  dr Radosław Kwaśnicki

  Partner, Radca Prawny RKKW – KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci
 • Paweł Tomczykowski

  Paweł Tomczykowski

  Partner Zarządzający, Prezes Zarządu Kancelaria Ożóg Tomczykowski
 • Tadeusz Dulian

  Tadeusz Dulian

  Doradca firm rodzinnych, Family Business Advisor Deloitte Private
 • Maciej Guzek

  Maciej Guzek

  Partner Associate w dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte Private
 • Grzegorz Nawacki

  Grzegorz Nawacki

  redaktor naczelny „Pulsu Biznesu”, redaktor naczelny pb.pl
 • Karol Szymański

  Karol Szymański

  Of Counsel RKKW – KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci
 • Anna Turska

  Anna Turska

  Wiceprezes Zarządu Kancelaria Ożóg Tomczykowski
 • Robert Uhl

  Robert Uhl

  Adwokat, Partner Associate Deloitte

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Renata Grzeszczak
Renata Grzeszczak

Project Manager - Team Leader

Współpraca marketingowa

Weronika Kuchta
Weronika Kuchta

Marketing Manager

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie


Wysoka Wieś 22, Ostróda

1795 zł netto do 7 sierpnia

Zarejestruj się

Partner

Partner Merytoryczny

 • BNP Paribas Bank Polska S.A.

  Misją BNP Paribas Bank Polska jest oferowanie w sposób odpowiedzialny nowatorskich rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę. Bank jest częścią wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Bank świadczy usługi poprzez sieć oddziałów bankowych oraz stoisk bankowych w centrach handlowych na terenie całego kraju. Produkty kredytowe dostępne są również za pośrednictwem punktów w sklepach partnerskich, także w wybranych sieciach dealerów samochodów.

 • RKKW - KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci

  RKKW - KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci KANCELARIA RKKW Jesteśmy kancelarią dysponującą zespołem wykwalifikowanych oraz wyspecjalizowanych prawników, którzy świadczą usługi prawnicze w najbardziej wymagających oraz skomplikowanych projektach. W skład naszego zespół wchodzą radcowie prawni i adwokaci z wieloletnią praktyką, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobywali m.in. w dużych międzynarodowych kancelariach. Świadczone przez nas doradztwo prawne wychodzi poza utarte schematy, co umożliwia skuteczne i kreatywne rozwiązywanie nietypowych problemów prawnych. Połączenie doświadczenia oraz wiedzy z różnych dziedzin praktyki przekłada się na zadowolenie oraz satysfakcję naszych Klientów. Nasze doświadczenia obejmuje wsparcie prawne największych polskich przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki, w tym największych spółek publicznych.

 • KANCELARIA OŻÓG TOMCZYKOWSKI

  Kancelaria Ożóg Tomczykowski od wielu lat świadczy usługi kompleksowego doradztwa prawno-podatkowego. Na co dzień pracujemy z właścicielami największych, znanych polskich firm, pomagając im w procesach sukcesji, planowaniu podatkowym, transakcjach M&A, reorganizacjach oraz w bieżącej działalności biznesu. Potrafimy z nimi rozmawiać, bo doskonale znamy specyfikę firm rodzinnych, co pozwala nam od kilku lat brać aktywny udział w pracach koncepcyjnych i okołolegislacyjnych dotyczących instytucji polskiej fundacji rodzinnej. Szczególnie bliski jest nam świat podatków. Zespół kilkudziesięciu ekspertów z kancelarii wspiera klientów w takich obszarach jak: CIT, VAT, podatek akcyzowy, ceny transferowe, PIT oraz postępowania podatkowe i sądowo-administracyjne. Docenia nas rynek i konkurencja – nasi prawnicy i doradcy podatkowi zajmują czołowe miejsca w krajowych i międzynarodowych rankingach branżowych, a z usług kancelarii korzystają przedsiębiorcy z całej Polski i klienci zagraniczni.

 • Deloitte Private

  Deloitte Private to grupa międzynarodowych ekspertów utworzona w ramach sieci Deloitte, która specjalizuje się w obsłudze firm rodzinnych i prywatnych każdej wielkości, w tym lokalnych przedsiębiorców, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), startupów, firm rodzinnych, dużych prywatnych firm, funduszy private equity, w tym spółek portfelowych, oraz osób fizycznych. Nasi specjaliści rozumieją wyjątkowe potrzeby i wyzwania stojące przed rodzinnymi i prywatnymi firmami i zapewniają im kompleksową, dopasowaną obsługę. Zapraszamy na stronę dedykowaną firmom rodzinnymi i prywatnym: deloitte.com/pl/rodzinne