Online
Webinar
19 maja 2020
19 maja 2020
Motywacja i automotywacja w warunkach pracy zdalnej
None
Psychologia osiągnieć, czyli rola naszej automotywacji w osiąganiu celu

Cel

„Jedyną rzeczą niezmienną w człowieku jest jego chęć zmiany”

Julio Cortazar

"Raz zasiane ziarno zmiany, podlewane nastawieniem i konsekwencją , plewione z oporu i wymówek, w końcu wyda owoce które trafią na nasz stół"

Andrzej Zdanowski


Większość z nas , podczas podejmowania ważnych działań, zdarzyło się zostać mistrzem„odkładania na później”.

Zanim padnie „no teraz to już muszę”, zajmujemy się wszystkimi mało ważnymi działaniami. Takie odwlekanie i odkładanie działań, mimo świadomości ich ważności psychologia określa mianem prokrastynacji. Prokrastynacja obniża naszą efektywność i produktywność, przez co realizacja ważnych celów zostaje odłożona w czasie lub zupełnie zaniechana.


Automotywacja oraz umiejętność szybkiej adaptacji do działania to obecnie jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych kompetencji miękkich. Jest to kompetencja, którą jak każdą można nabyć. Motywacja do nabycia tej kompetencji jest w 100 % zależna tylko i wyłącznie od nas samych.


Webinar pokazuje i uczy jak osiągać założone cele nie ulegając naturalnemu oporowi, jak radzić sobie z prokrastynacją oraz wewnętrznym brakiem motywacji i przez to doprowadzić do zmiany postawy własnej oraz innych.

Zaletą szkolenia jest praca na konkretnych przykładach wynikających z doświadczenia trenera, utrzymywanie ciągłej aktywności uczestników oraz przemyślany dobór ćwiczeń, dzięki czemu uzyskujemy dużą skuteczność wdrażania nabywanych umiejętności.


Założenia tematyczne webinaru :

  • Zmiana postaw i nastawienia
  • Wzbudzenie motywacji i zaangażowania do działań
  • Świadomość priorytetów życiowych
  • Poczucie własnej wartości i pewności siebie
  • Techniki realizacji celów


METODOLOGIA STOSOWANA NA SZKOLENIU:

  • Dyskusja
  • Wykład interaktywny
  • Gotowe narzędzia do wykorzystania w praktyce


Zapraszamy do zarejestrowania się już dziś!


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Aldona Mlonek
Aldona Mlonek

Project Manager

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager