Rekrutacja zdalna  dla HR i kadry menedżerskiej

Rekrutacja zdalna dla HR i kadry menedżerskiej

29 maja 2020 / online

Cel

Skuteczne pozyskanie dobrego pracownika to proces wieloetapowy, wpływa na niego zarówno prawidłowo przeprowadzony proces rekrutacji, jak i wizerunek firmy. 

Aktualnie działania on-line są niezastąpione w efektywnym pozyskiwaniu kandydatów.

Rekrutacja zdalna wykorzystywana jest coraz częściej, działy HR i kandydaci przekonują się, że ta forma rekrutacji jest skuteczna, a zarazem zaoszczędza czas i redukuje koszty. 

W dobie pandemii zdalna rekrutacja bardziej zyskuje na znaczeniu. 

Serdecznie zapraszam na webinarium, podczas którego Ewelina Skocz z BCSystems przedstawi obecne realia na rynku pracy m.in. zaprezentuje narzędzia i metody wykorzystywane w rekrutacji on-line , powie jak efektywnie prowadzić rozmowę kwalifikacyjną, jak komunikować się z kandydatem oraz jakich błędów nie popełniać.
Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Aldona Mlonek
Aldona Mlonek

Project Manager

Współpraca marketingowa

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager