On-line
Webinar
27 maja 2020
27 maja 2020
Wyspecjalizowane sądy do orzekania w sprawach z zakresu własności intelektualnej
None
Proces egzekwowania praw IP obecnie i po 1 lipca 2020 r.

Cel

Od 1 lipca rozpoczynają działalność specjalne sądy do spraw własności intelektualnej w Warszawie, Krakowie, Lublinie i Poznaniu oraz wyspecjalizowani sędziowie. Nowelizacja ustawy z dnia 13 lutego br. wprowadza "katalog spraw własności intelektualnej”, który zawiera sprawy o ochronę praw autorskich i praw pokrewnych, o ochronę praw własności przemysłowej oraz o ochronę innych praw niematerialnych.

Podczas webinarium omówimy nowe przepisy oraz dotychczasową procedurę w odniesieniu do ciekawych kazusów.

Przedstawimy również obecną sytuację związaną z COVID-19 w zakresie wstrzymania biegu terminów przewidzianych przepisami prawa administracyjnego, biegu terminów procesowych i sądowych oraz biegu terminów na wniesienie sprzeciwu wobec zgłoszenia znaku towarowego.


KAŻDY ZAREJESTROWANY UCZESTNIK OTRZYMA DOSTĘP DO STRONY Z WEBCASTEM.

Jeśli zgłosisz i opłacisz swój udział, a nie będziesz mógł wziąć udziału w szkoleniu on-line - nie martw się! Będzie ono dostępne dla Ciebie także później, do obejrzenia w dowolnym momencie przez dwa tygodnie od szkolenia.

Zapraszamy do zgłoszenia już dziś !


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Aldona Mlonek
Aldona Mlonek

Project Manager

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager