Inwestowanie na rynkach wschodzących w okresie niskich stóp procentowych

Inwestowanie na rynkach wschodzących w okresie niskich stóp procentowych

Cel

Puls Biznesu wspólnie z CFA Society Poland, świętując dziesięciolecie stowarzyszenia w Polsce, zaprasza na wyjątkową konferencję poświęconą perspektywom inwestycyjnym rynków wschodzących.

Gościem specjalnym będzie David Stockman, szef Biura Budżetu w gabinecie Ronalda Reagana, który wygłosi wykład na temat polityki monetarnej.

Konferencja adresowana jest do profesjonalistów zaangażowanych w rozwijanie polskiego rynku kapitałowego. Na nasze spotkanie zapraszamy przedstawicieli branży zainteresowanych najnowszymi trendami inwestycyjnymi i analizą atrakcyjnych rynków wschodzących.

Szczególnie zapraszamy:

  • członków CFA Society Poland;
  • przedstawicieli instytucji finansowych: TFI, banków, domów maklerskich, multiagencji i wiodących firm doradztwa finansowego; prezesów i członków zarządów, zarządzających portfelami i aktywami, dyrektorów departamentów ryzyka inwestycyjnego oraz analityków finansowych;
  • inwestorów indywidualnych mających znaczny wpływ na krajowy rynek kapitałowy;

Podczas paneli dyskusyjnych nasi goście, wybitni ekonomiści i szefowie instytucji finansowych, debatować będą nad strategiami inwestowania. Omówią szanse, wskażą zagrożenia, przedstawią perspektywy rozwoju rynków, uważanych za najatrakcyjniejsze.

Całodniową konferencję zakończy wieczorny koktajl, będący znakomitą okazją do nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń.

Zapraszamy do udziału w konferencji i wspólnego świętowania jubileuszu!


Nasza konferencja to doskonała okazja do zaprezentowania oferty, wiedzy firmy, budowania relacji z partnerami, kreowania zaufania do marki i jej rozpoznawalności. Współorganizatorem wydarzenia jest dziennik Puls Biznesu, dlatego informacja o naszym spotkaniu dotrze skutecznie do uczestników rynku kapitałowego.

Monika Grabek, tel. +48 668 870 211, monika.grabek@poland.cfasociety.org
CFA Society Poland powstało w 2004 roku i jest jednym z najmłodszych stowarzyszeń członkowskich międzynarodowego CFA Institute. CFA Society Poland rozpowszechnia i realizuje najwyższe standardy etyczne oraz edukacyjne w branży inwestycyjnej w Polsce. CFA Society Poland jest stowarzyszeniem skupiającym profesjonalistów, mających związek z szeroko pojętym dokonywaniem inwestycji i zarządzaniem finansami. Organizacja zrzesza osoby zarządzające portfelami, analityków finansowych, doradców inwestycyjnych, risk managerów oraz wielu doświadczonych praktyków z dziedziny finansów. Tytuł zawodowy CFA jest nadawany przez CFA Institute Charlottesville USA profesjonalistom w zakresie inwestycji na całym świecie, po zaliczeniu serii egzaminów z kilkunastu przedmiotów i zdobyciu 4-letniego doświadczenia zawodowego w instytucjach rynku kapitałowego. Na świecie tytuł posiada ponad 100 tys. specjalistów, w Polsce ponad 350 osób, a dalsze 1500 jest w trakcie procesu egzaminacyjnego.

Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. jest najstarszym towarzystwem funduszy inwestycyjnych w Polsce i jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży.
W swoich działaniach Pioneer Pekao TFI S.A. kieruje się dewizą, by dostarczać klientom nowoczesne produkty finansowe oraz udostępniać im nowatorskie i wartościowe możliwości inwestowania na największych, światowych rynkach kapitałowych. Towarzystwo posiada jedną z najszerszych ofert na rynku (obejmującą prawie 40 funduszy i subfunduszy). Ponadto Pioneer Pekao TFI S.A. od wielu lat tworzy programy oszczędnościowe, w tym programy oferujące możliwość dodatkowego oszczędzania na emeryturę w ramach trzeciego, dobrowolnego filaru emerytalnego. Firmie zaufało ok. pół miliona klientów.
Jedynym akcjonariuszem Pioneer Pekao TFI S.A. jest spółka Pioneer Pekao Investment Management S.A.
PKP CARGO jest liderem kolejowych przewozów towarowych w Polsce i drugim operatorem w Unii Europejskiej. Dziennie uruchamia średnio tysiąc pociągów i obsługuje kilka tysięcy klientów. Spółka powstała w 2001 roku. W zakresie usług logistycznych wykorzystuje transport lądowy (kolejowy i samochodowy) i morski (promowy). Posiada największą flotę kolejowego taboru towarowego w Polsce. Świadczy samodzielne przewozy towarowe na terenie Słowacji, Czech, Niemiec, Austrii, Belgii, Holandii, Węgier i Litwy. 30 października 2013 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, stając się pierwszym kolejowym przewoźnikiem towarowym w UE notowanym na giełdzie. www.pkp-cargo.eu

FedorConsulting świadczy usługi public relations obejmujące budowanie relacji z mediami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy w mediach.
Dbamy, aby firmy zaistniały w świadomości odbiorców oraz budujemy relacje między nimi. Dzięki rozległej wiedzy zdobytej w wieloletniej pracy w ogólnopolskich dziennikach gospodarczych jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości, które przekładają się na wymierne efekty i w konsekwencji prowadzą do umocnienia pozycji firmy na rynku.

W ramach prowadzonych działań oferujemy: budowanie strategii komunikacji, wsparcie spółek publicznych, relacje inwestorskie, monitoring wizerunku spółki w mediach, zarządzanie sytuacją kryzysową, organizacja konferencji prasowych, zarządzanie relacjami z mediami, pozycjonowanie ekspertów w mediach, outsourcing PR, organizacja wydarzeń specjalnych: konferencji, debat, szkolenia medialne.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Regent, ul. Belwederska 23


Warszawa

Organizator

Partner

Partner wspierający

Patron Honorowy

Patron instytucjonalny

Patron Medialny

Partner technologiczny