online
Konferencja
28 kwietnia 2022
28 kwietnia 2022
Writing Masterclass II
None
Prosta i skuteczna komunikacja marketingowa

Cel

Chcesz pisać w prosty i skuteczny sposób, aby zachęcić klientów do zakupu? Zalezy Ci, by nie powielać szablonowych treści, które Twoi odbiorcy widzieli już dziesiątki razy? Czujesz konieczność by wykrzesać z siebie nowe pomysły i stać się najbardziej kreatywną wersją siebie ?

Dołącz do nas 28 kwietnia w formule online. Po raz kolejny zabierzemy Cię w podróż do zrozumienia potrzeb Twoich klientów i wskażemy jak się z nimi komunikować za pomocą atrakcyjnych treści.

Dowiesz się także :

  • jakie teksty pokazują odbiorcy, że masz wyjątkową propozycję,
  • jak dobrze przeanalizować swoich klientów,
  • jakie są różnice w komunikacji B2B a B2C w praktyce,
  • dlaczego warto posługiwać sie prostym językiem w komunikacji marketingowej.

Zarejestruj udział już dziś, by w przyjaznej formule poznać trendy w treściach, które w świecie przesyconym komunikatami marketingowymi, zainteresują odbiorców.


WYDARZENIE JEST OBJĘTE PROGRAMEM RECERTYFIKACYJNYM DIMAQ. KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA 12 A PRELEGENT WYDARZENIA 40 PKT RECERTYFIKACYJNYCH.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

Szczegółowa lokalizacja wkrótce


online

Patron