E-COMMERCE, MEDIA I REKLAMA - zmiany prawne i najnowsze trendy

E-COMMERCE, MEDIA I REKLAMA - zmiany prawne i najnowsze trendy

12 kwietnia 2022 / Online

Cel


Podczas szkolenia "E-COMMERCE, MEDIA i REKLAMA" zapoznają się Państwo z najnowszymi zmianami w prawie e-commerce, mediów i reklamy ze szczególnym uwzględnieniem ochrony praw konsumenta i danych osobowych.

Przykładem jest polityka „nowe cookies” opracowywane przez Google, gdzie według wstępnych opisów, informacja ma ograniczać się do ogólnych kategorii zainteresowań, bez dzielenia się informacjami na temat przeglądanych stron, jak miało to miejsce w przypadku 3rd party cookies.

Prelegenci to praktycy prawa z wieloletnim doświadczeniem. Eksperci na co dzień wspierają przedsiębiorców w zakresie zgodnego z przepisami stosowania narzędzi marketingowych i sprzedażowych, a także adaptacji prawa unijnego do krajowego i polityki compliance.

Dowiecie się Państwo również:

  • jak można przystosować swoją organizację do najnowszych wymogów prawnych i regulacyjnych
  • jak prosto poradzić sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami z zakresu ochrony prywatności
  • jak skutecznie prowadzić marketing, koncentrując się na kwestiach merytorycznych.Na szkolenie "E-COMMERCE, MEDIA i REKLAMA" zapraszamy: prawników przedsiębiorstw, pracowników działów IT, pracowników działów ryzyka i compliance, Inspektorów Ochrony Danych, pracowników działów sprzedaży i marketingu oraz działów e-commerce oraz wszystkie osoby interesujące się przedstawionymi zagadnieniami.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Aldona Mlonek
Aldona Mlonek

Project Manager

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

Partner Merytoryczny