Efektywna sprzedaż, czyli jak kompleksowa wiedza o kliencie wspiera optymalizację procesów biznesowych w branży retail i produkcyjnej

Efektywna sprzedaż, czyli jak kompleksowa wiedza o kliencie wspiera optymalizację procesów biznesowych w branży retail i produkcyjnej

Efektywna sprzedaż, czyli jak kompleksowa wiedza o kliencie wspiera optymalizację procesów biznesowych w branży retail i produkcyjnej
 / 14 marca 2012 / Warszawa

Cel

Budowanie przewagi w tak specyficznych branżach jak dystrybucja i produkcja wymaga stałej dbałości o usprawnianie obsługi klientów i partnerów biznesowych oraz zacieśniania z nimi relacji. Jedynie posiadając odpowiednią wiedzę o klientach, można szybciej reagować na ich potrzeby i wykorzystywać pojawiające się okazje biznesowe, ale także lepiej kontrolować funkcjonowanie całej firmy. Jak selekcjonować dane i wyciągać właściwe wnioski z ich analizy, dowiedzą się Państwo podczas bezpłatnej konferencji pt. "Efektywna sprzedaż czyli jak kompleksowa wiedza o kliencie wspiera optymalizację procesów biznesowych w branży retail i produkcyjnej", która odbędzie się 14 marca 2012 r. w Hotelu Marriott w Warszawie.

W trakcie prelekcji przygotowanych przez naszych Ekspertów, w oparciu o analizę licznych case studies, dowiedzą się Państwo m.in.:

  • Jak usprawnić procesy w przedsiębiorstwie, dzięki synchronizacji danych pomiędzy systemami
  • Jak optymalizować realizację założonych celów biznesowych
  • W jaki sposób wyselekcjonować obszary, które wymagają udoskonalenia
  • O metodach podnoszenia standardów kontaktów z klientami przy wykorzystaniu systemu CRM
  • Jak zbudować zintegrowany system zarządzania obsługą klienta


Do udziału w konferencji zapraszamy:

  • Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów Zarządzających
  • Dyrektorów Strategicznych, Operacyjnych, ds. Rozwoju
  • Dyrektorów Finansowych, ds. Inwestycji
  • Dyrektorów i Kierowników ds. Sprzedaży, Marketingu, CRM
  • Dyrektorów i Kierowników ds. Logistyki, Dystrybucji

WSPÓŁORGANIZATOR:

Microsoft Dynamics

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji. Istotną częścią portfolio Microsoft są aplikacje biznesowe klasy ERP i CRM z rodziny Microsoft Dynamics, wspierające zarządzanie organizacją. Rozwiązania Microsoft Dynamics posiadają zbliżone interfejsy do znanych i powszechnie wykorzystywanych aplikacji firmy Microsoft, dzięki czemu praca z tym oprogramowaniem biznesowym jest bardzo intuicyjna.

PARTNERZY:


Partner Strategiczny:

Netwise

Netwise Sp. z o. o. to lider na polskim rynku wdrożeń systemów i strategii CRM oraz koncepcji xRM/CRM w oparciu o platformę Microsoft Dynamics CRM i technologię Microsoft. Od 2009 roku Netwise wdrożył najwięcej projektów u Klientów z różnych branż (dystrybucja, telekomunikacja, finansowa, wydawnicza, medyczna). Firma uzyskała szereg prestiżowych wyróżnień: Dynamics CRM - Partner Roku 2011, Dynamics CRM - Partner Roku 2010, Microsoft Dynamics Reseller of the Year 2011 CEE Finalist oraz jest członkiem elitarnego grona Microsoft Dynamics President’s Club 2011.Partner Strategiczny:

SIMPLE


SIMPLE S.A. istnieje od 23 lat, notowana na głównym rynku WGPW od 11 lat, a od 15 lat współpracuje z Microsoft. Firma jest strategicznym partnerem w zakresie Microsoft Dynamics CRM.Działalność SIMPLE S.A. obejmuje, m. in. usługi konsultacyjne, wdrożeniowe i szkoleniowe, usługi integracyjne, instalacyjne i serwisowe, dostarczanie rozwiązań informatycznych, produkcję oprogramowania.Partner:

Insoft


Insoft sp. z o.o. produkuje i wdraża oprogramowanie wspierające działalność handlową przedsiębiorstw. Firma założona w 1991 roku specjalizuje się w systemach CRM, systemach obsługi klienta oraz w systemach sprzedaży. Insoft jako Microsoft Silver Partner oferuje analizę, projektowanie, przygotowanie, wdrożenie i utrzymanie systemu MS CRM.


Partner:

SaaS Solutions


Partner Microsoft w zakresie rozwiązań biznesowych linii Dynamics (CRM oraz ERP) specjalizujący się w implementacjach w modelu „Cloud Computing”. Do grona klientów Spółki należą m.in.: Roedl & Partner, AWBUD, System Transport, Polska Kancelaria Brokerska, Fundacja AVALON.

Partner

XPLUS

To czołowy partner Microsoftu w zakresie rozwiązań Microsoft Dynamics CRM oraz AX. Firma działa na rynku IT blisko 10 lat świadcząc usługi w zakresie produkcji oprogramowania oraz usługi wdrożeniowe. Spółka notowana na rynku NewConnect. Posiada najwyższy status partnera Microsoft - Gold Certified Partner, certyfikat i tytuł Certified for Microsoft Dynamics AX 2009 oraz należy do klubu Microsoft Dynamics President's Club.

Partner

Pracownia Gier Szkoleniowych

Pracownia Gier Szkoleniowych to firma o międzynarodowym zasięgu, wiodąca w projektowaniu gier i symulacji biznesowych , wykorzystywaniu tych narzędzi do wsparcia firm i zespołów przechodzących przez zmiany. Prowadzi również programy rozwojowe i szkolenia oparte na grach i symulacjach biznesowych. Pracownia Gier współpracuje z doświadczonymi konsultantami, trenerami, projektantami, naukowcami i wieloletnimi praktykami biznesu. Jest dwukrotnym zwycięzcą w międzynarodowym konkursie Game Design Competition w USA i Kanadzie. Uznana została za innowacyjną firmę w konkursie Urzędu Marszałkowskiego „Innowator Mazowsza”.

Wystawca:

BizTech Konsulting

BizTech Konsulting SA - Microsoft Silver Partner - świadczy usługi informatyczne w obszarach: rozwiązania biznesowe (CRM/ERP/BI), bezpieczeństwo, outsourcing IT, konsulting, edukacja (szkolenia IT i egzaminy). Specjalizuje się w rozwiązaniach szytych na miarę, nadrzędnie traktując potrzeby biznesowe klienta i ekonomikę danego przedsięwzięcia.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Marriott (centrum)


Warszawa

Partner Strategiczny

Współorganizator

Partner

Wystawca