Warszawa
Warsztaty
28 ‑ 29 listopada 2018
28 ‑ 29 listopada 2018
Hotel Novotel Centrum
Międzynarodowe kontrakty handlowe
None

Cel

Sprawdź program aktualnej edycjiSerdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach „Międzynarodowe kontrakty handlowe”, które zaplanowane są na 28-29 listopada 2018r.

Podczas zawierania kontraktów handlowych w handlu międzynarodowym ogromną rolę odgrywa umowa. Nieodpowiednie zapisy mogą spowodować wiele komplikacji, a także nieporozumień pomiędzy kontrahentami.

Podczas warsztatów przedstawimy praktyczne konstrukcje i zapisy stosowane w umowach i kontraktach, a w szczególności odpowiemy na pytania:

  • jak korzystnie zawrzeć umowę z zagranicznym kontrahentem
  • jak uniknąć błędów i pułapek w umowach i kontraktach krajowych i międzynarodowych , na co uważać i jak się zabezpieczyć
  • jak prawidłowo przygotować i zabezpieczyć umowy i kontrakty
  • jakie są metody rozstrzygania sporów z podmiotem zagranicznym
  • jak zabezpieczyć w kontraktach wykonanie i wypłacalność.

Warsztaty umożliwią Państwu omówienie problemów pojawiających się w procesach negocjacyjnych, a także pomogą wypracować oraz rozwinąć indywidualne umiejętności i strategie. Zaproszeni prelegenci posiadają bogate doświadczenie w zakresie sporządzania i negocjowania kontraktów handlowych dla polskich i międzynarodowych podmiotów w międzynarodowym obrocie gospodarczym.


Kto powinien wziąć udział w Warsztatach:

Warsztaty kierujemy do wszystkich którzy prowadzą lub zamierzają rozpocząć wymianę handlową z zagranicznymi kontrahentami, m.in.: członków zarządu spółek, dyrektorów handlowych, managerów ds. kontraktów.

Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w Warsztatach.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Aldona Mlonek
Aldona Mlonek

Project Manager

Miejsce

Hotel Novotel Centrum

ul. Marszałkowska 94, Warszawa
Warszawa

Partner Merytoryczny

Patron

Patron Medialny