Współpraca gospodarcza z Chinami

Współpraca gospodarcza z Chinami

Współpraca gospodarcza z Chinami
 / 24 października 2013 / Warszawa

Cel

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, iż już 24. października odbędzie się prestiżowe spotkanie przedstawicieli największych polskich firm prowadzących współpracę gospodarczą z Chinami, bądź rozważających rozpoczęcie takiej współpracy.

„Bycie bogatym to chwalebna rzecz” - powiedział Deng Xiaoping, jeden z przywódców Chińskiej Republiki Ludowej. To hasło realizowane jest w praktyce poprzez dynamiczny rozwój międzynarodowych stosunków handlowych, nieustanne inwestycje w infrastrukturę oraz dynamiczne przemiany społeczne mające miejsce w Państwie Środka.

Polski biznes potrzebuje wsparcia na polu współpracy z partnerami chińskimi. Oprócz przełamania barier kulturowych czy językowych, poznania specyfiki tamtejszego środowiska biznesowego, pojawiają się również pytania dotyczące kwestii tak szczegółowych, a jednocześnie zasadniczych, jak wymienialność waluty i bezpieczeństwo transakcji w juanie.

Pod koniec 2012 roku, zaledwie cztery lata od rozpoczęcia internacjonalizacji juana, waluta ta miała już 12-procentowy udział w rozliczeniach w handlu zagranicznym Chin. Podczas naszego spotkania przedstawimy Państwu najistotniejsze wiadomości dotyczące historii juana, perspektyw jego ekspansji na światowym rynku oraz korzyści związanych z rozliczaniem transakcji za jego pomocą. Odpowiemy na najważniejsze pytania, rozwiejemy wątpliwości i postaramy się zachęcić do intensyfikowania kontaktów z chińskimi partnerami.

Serdecznie zapraszamy,

Marcin Dobrowolski – Project Manager

Szczegółowe informacje:
Magdalena Kamola
tel. +48 81 822 8495
m.kamola@pb.pl


O Współorganizatorze

HSBC Bank Polska S.A.

HSBC jest jedną z największych organizacji finansowo-bankowych na świecie. Dzięki międzynarodowej sieci 6600 oddziałów zlokalizowanych zarówno na rynkach dojrzałych, jak i rozwijających się, możemy być wszędzie tam gdzie rozwija się światowa gospodarka i wspierać rozwój zarówno naszych klientów, jak i rynków, na których działamy.

Już od prawie 150 lat zajmujemy się obsługą firm na całym świecie. Polska wyróżnia się silną i stabilną gospodarką, ważną dla Europy i dla świata. Dlatego też na polskim rynku oferujemy kompleksowe usługi finansowe dla firm i instytucji obejmujące: bankowość korporacyjną, obsługę handlu międzynarodowego, zarządzanie środkami pieniężnymi i aktywami, usługi na rynkach kapitałowych, finansowanie oraz transakcje na rynku papierów wartościowych.

Więcej informacji: www.hsbc.pl


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Restauracja Concept 13, Dom Handlowy Vitkac, ul. Bracka 9


Warszawa

Współorganizator

Patron