Moc storytellingu

Moc storytellingu

8 lipca 2021 / online

199 zł netto do 8 lipca (cena udziału online)

Cel

Jeśli obserwujesz zmiany w trendach marketingowych, to pewnie już widzisz, że wszystko, co obecnie jest skuteczne, opiera się na storytellingu! Sprzedajesz produkt/usługę, która wnosi wartość do życia klientów? Potrafisz pracować samemu w domowym zaciszu lub w biurze i umiesz wdrożyć w życie proste instrukcje? Jeśli TAK - to ten webinar jest dla Ciebie.

Podczas webinaru poznasz 3 opowieści pozwalające przyciągnąć wartościowych klientów. To tak, jakby wykonać 20% pracy, która daje aż 80% rezultatów.

W trakcie spotkania, prowadzonego przez jednego z czołowych ekspertów storytellingu w Polsce dr Monikę Górską, w formie dialogu z Magdaleną Sokulską producentką konferencji w Pulsie Biznesu, dokładnie poznasz, jak stosować business storytelling. Dowiesz się, jak przy pomocy opowieści zwiększyć marketingowy zasięg oddziaływania na klienta

To Ty tworzysz własną historię i masz wpływ na to, w jakim kierunku się potoczy – czy będzie to marketingowy dramat, czy inspirująca opowieść ze szczęśliwym zakończeniem? 

Program

Czwartek, 8 lipca

13:00 14:00

Moc storytellingu. Jak tworzyć opowieści, które sprzedają?

 • dr Monika Górska, dziennikarz, przedsiębiorca, trener i wykładowca akademicki od 7 lat specjalizujący się w kursach online, Fabryka Opowieści, www.fabrykaopowiesci.pl

Podczas webinaru między innymi:

 • dowiesz się, jak spośród dziesiątek opowieści odnaleźć i wybrać właściwe do opowiedzenia
 • dowiesz się jakie 3 opowieści warto opowiadać w biznesie
 • poznasz sekret skutecznej komunikacji, czyli regułę Oreo
 • dostaniesz bardzo proste i skuteczne narzędzie samodzielnego tworzenia strategicznych opowieści SyKoMoR
 • dowiesz się, jak przeciętną opowieść zmienić w opowieść wybitną
 • 60 min.
online, ,

Prelegenci

 • Monika Górska

  dr Monika Górska

  dziennikarz, przedsiębiorca, trener i wykładowca akademicki od 7 lat specjalizujący się w kursach online Fabryka Opowieści, www.fabrykaopowiesci.pl
  Założycielka Mistrzowskiej Szkoły Storytellingu Biznesowego oraz Akademii Video Storytellingu online. Twórca popularnych kursów online, trenerka, wykładowca akademicki, autorka, m.in. podręcznika Visual Storytelling. Jak opowiadać językiem video, (PWN) i nagrodzonego w konkursie Książka dla Trenera 2019. Storytellingu uczy od zawsze. Wie, jak w najkrótszym czasie przekazać maksimum praktycznej wiedzy, nie tylko o tym czym jest storytelling, ale przede wszystkim: jak to się robi? Oprócz doświadczenia biznesowego jest prawdopodobnie jedynym w Polsce specjalistą od storytellingu, mającym tak głębokie doświadczenie praktyczne. Bo od 30 lat nie tylko tego uczy, ale jest także dziennikarzem, reżyserem i scenarzystą ponad 150 filmów, emitowanych i nagradzanych na festiwalach na całym świecie. Dlaczego to ważne? Bo dla niej storytelling to nie kilka prostych marketingowych schematów i historyjek, lecz przede wszystkim unikatowa umiejętność wydobywania na światło autentycznych, ludzkich historii i ich interesującego opowiadania. Jest też trzykrotną prelegentką TEDx, a także konsultantem biznesowym, który pomaga małym i wielkim firmom wybrać, stworzyć i opowiedzieć fascynujące historie, tak by wzmocnić swój Employer Branding. Wśród jej klientów są zarządzający i pracownicy takich firm jak: Amica, ENEA, MPK, IMS Group, Raben Transport, Skanska, VOX, BALMA, ABC Czepczyński, Lasy Państwowe, TEB Akademia, WSB, SWPS, CDV, Politechnika Poznańska, Uniwersytet Jagielloński, Proart TV, TVP, WTK, Gazeta Wyborcza, Couples Institute, Drive Safe, San Francisco Real Estate Solutions, a ostatnio GOOGLE News Initiative. Nazywają ją dr Story. Bardzo lubi tę nutkę zaskoczenia, kiedy jej klienci piszą: „Moniko, ten storytelling naprawdę działa!” a uczestnicy szkoleń po ośmiu godzinach zajęć mówią “To już koniec? Tak szybko? ” Więcej o dr Monice Górskiej i storytellingu dowiesz się na jej stronie https://fabrykaopowiesci.pl/.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Magdalena Sokulska
Magdalena Sokulska

Project Manager

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

199 zł netto do 8 lipca

Zarejestruj się