online
8 grudnia 2021
8 grudnia 2021
II Content Marketing Strategies
None

Cel

Chcesz docierać do szerszej grupy odbiorców, zachęcać ich do dyskusji i wpływać na motywacje zakupowe swoich obecnych i przyszłych klientów? Jeżeli tak, to zapraszamy Cię do działu w II edycji konferencji Content Marketing Strategies. Spotkanie odbędzie się w formule online i pozwoli na nowo odkryć, jaka moc drzemie w dobrze przygotowanych i właściwie rozprowadzonych treściach.

Dzięki konferencji dowiesz się m.in., jak wygląda pisanie komunikacji sprzedażowej dla dużej organizacji finansowej, dlaczego content marketing i SEO się ze sobą łączą, jak w rok zdobyć ponad 13 tysięcy obserwujących na Facebooku i dlaczego czytelnicy nie stają się Twoimi klientami. Eksperci podzielą się także osobistymi doświadczeniami w zakresie praktycznego wykorzystania narzędzi w content marketingu, tworzenia materiałów video oraz treści wywołujących emocje wśród odbiorców.

W programie ponadto:

  • Wnioski z kampanii zgłoszonych do konkursów Effie i POCMA w 2021 (Power of Content Marketing Awards)
  • Rekomendacje dotyczące tworzenia treści i optymalizacji kampanii pod kątem lead generation
  • Wskazówki od reportażystów, które mogą uczynić content marketing atrakcyjniejszym i ciekawszym
  • Marketing Automation, SEO w Content Marketingu
  • Język komunikacji sprzedażowej vs język w innych materiałach marketingowych

i wiele innych zagadnień dotyczących skutecznego content marketingu.

Jeśli chcesz na nowo spojrzeć na swoją pracę, zyskać inspirację i dowiedzieć się, jak radzą sobie eksperci na wszystkich etapach przygotowania, dystrybucji i monitorowania treści to konferencja II Content Marketing Strategies jest wydarzeniem właśnie dla Ciebie. Dołącz już dziś i sprawdź, jak zdobyta wiedza przełoży się na realizację Twoich celów.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

Szczegółowa lokalizacja wkrótce


online