15. Kongres Public Relations i Komunikacji

15. Kongres Public Relations i Komunikacji

15 ‑ 16 października 2019 / Warszawa, Villa Foksal

Cel

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W 16. KONGRESIE PUBLIC RELATIONS I KOMUNIKACJI - JUŻ 14 I 15 PAŹDZIERNIKA W WARSZAWIE I ONLINE

SPRAWDŹ PROGRAM I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!
Digital, social media, podcasty, influncerzy … możliwości dla PR-owca jest więcej niż kiedykolwiek! Nowe ścieżki komunikacji, nieprzewidywalne kryzysy, ewoluujący krajobraz biznesowy zmieniają oblicze PRu, zmieniają charakter Twojej pracy!

Masz wrażenie, że jako PR-owiec jesteś osobą od zadań specjalnych i łączysz wiele ról w Twojej organizacji? HR, marketing, employer branding, media … nie ulega wątpliwości: PRowiec = Wielozadaniowiec!

Dlatego podczas Kongresu Public Relations i Komunikacji nauczymy Cię nie tylko jak wykorzystać nowe kanały i narzędzia, ale także zdobędziesz wiedzę interdyscyplinarną. Zaangażuj się w udział w wydarzeniu i:


  • Odkryj, jak wykorzystać cyfrowe kanały, influencerów czy podcasty w budowaniu wizerunku Twojej marki
  • Naucz się unikać błędów komunikacyjnych i skutecznie buduj strategię, która trafia do wszystkich
  • Poznaj nowe narzędzia i metody dotarcia do Twojego odbiorcy
  • Zwiększ efektywność Twoich komunikatów w mediach
  • Zainspiruj się najciekawszymi kampaniami PR 2019 (Cannes, Złote Spinacze, Golden Drum, The Clio Awards, Effie Awards, KTR)


#2 dni intensywnej wiedzy #17 praktycznych prelekcji #15 inspirujących case studies #Kilkunastu znakomitych ekspertów #Setka zaangażowanych uczestników #Nieskończenie wiele ról PR-owca

To wszystko już w październiku podczas 15. edycji Kongresu! Łączymy liderów PR i komunikacji z wiodących na polskim rynku marek, zapewniamy możliwość nawiązania kontaktów i zdobycia wiedzy, która pozwoli Tobie PR-owcu zostać skutecznym strategiem komunikacji!


Męskie Granie, PKN Orlen, Warta, IKEA, innogy, Goodyear, Greenpeace, McDonald's, CEDC, Famur, NEUCA, Zawodowcy i Ty! Twoja obecność w gronie tych ekspertów jest obowiązkowa!


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Paulina Mocka
Paulina Mocka

Project Manager

Współpraca marketingowa

Joanna Czyczuk-Oziębło
Joanna Czyczuk-Oziębło

Marketing Manager - Team Leader

Villa Foksal

ul. Foksal 3/5
Warszawa

Patron Medialny