Pokaż, jak przyciągasz i zatrzymujesz talenty

Kapituła

 1. Name person

  Agnieszka Batkiewicz

  Agnieszka Batkiewicz

  Name person

  Manager w zespole People&Change PwC

  15 lat różnorodnych doświadczeń biznesowych, 12 lat w obszarze HR w międzynarodowych instytucjach finansowych (ING Group, BnP Paribas). W PwC leader w obszarze business change & digital transformation. Pracuje z największymi Klientami w Europie przy wdrożeniach nowoczesnych rozwiązań technologicznych (Workday, Successfactors, SAP S4). Pasjonatka tematyki diveristy&inclusion w biznesie. Przekonana że: Great Employee experience = Great Customer Experience.

 2. Name person

  Monika Dzikowska-Kujawa

  Monika Dzikowska-Kujawa

  Name person

  HR Biznes Partner w firmie Żabka Polska

  Z Żabka Polska związana jest od 2006 roku. Odpowiada za rozwój organizacji, w tym przede wszystkim za takie obszary jak: badanie zaangażowania i satysfakcji pracowników i współpracowników, zarządzanie przez cele (MBO) oraz wartości firmowe i rozwój przełożonych. Posiada również wieloletnie doświadczenie w rekrutacjach i szkoleniach pracowników. Jest absolwentką Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła także kierunek „Trener Grupowy” w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Prywatnie jest pasjonatką żeglarstwa, trekkingu oraz narciarstwa.

 3. Name person

  Jacek Kowalski

  Jacek Kowalski

  Name person

  członek zarządu ds. zasobów ludzkich w Orange Polska

  Od stycznia 2011 na stanowisku Członka Zarządu ds. Zasobów Ludzkich w Orange Polska. Wcześniej, od 2009 roku Dyrektor Wykonawczy Telekomunikacji Polskiej (obecnie Orange Polska) ds. Zasobów Ludzkich. Związany z firmą od ponad 10 lat. Swoją karierę w Grupie rozpoczynał w 2001 w PTK Centertel na stanowisku Menedżera Human Resources dla Sprzedaży i Marketingu. Od 2005 r. był Dyrektorem Pionu Zarządzania Kompetencjami i Rozwojem Pracowników. Wcześniej Dyrektor Szkoły Przedsiębiorczości i Kadr w Infor Training (Grupa Wydawnicza Infor) oraz Dyrektor Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli odpowiedzialny za wdrażanie programów szkoleniowych wspierających rozwój edukacji w Polsce. Jest również Członkiem Rady Programowej Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Ukończył Wydział Historii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studia Podyplomowe Kierowania Instytucjami Samorządowymi i Organizacjami Pozarządowymi również na Uniwersytecie Warszawskim.

 4. Name person

  Anna Piotrowska-Banasiak

  Anna Piotrowska-Banasiak

  Name person

  Development Director, Antal

  Head hunter z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym w strukturach międzynarodowych firm rekrutacyjnych w Polsce, na Węgrzech i Wielkiej Brytanii. Od 2006 roku związana z Antal Polska. Jako konsultant, następnie lider zespołu i menedżer dywizji tworzyła i zarządzała liniami biznesowymi wspierającymi wiodących polskich i międzynarodowych organizacji w zakresie rekrutacji i doradztwa HR. Od 2015 roku jako Dyrektor Rozwoju łączy zarządzanie dywizją rekrutacyjną z rozwojem nowych produktów i nierekrutacyjnych linii biznesowych: Antal HR Consulting i Antal Employer Branding.

 5. Anna Pustelnik

  Anna Pustelnik

  prezes Medipe

  Od ponad ośmiu lat prezes firmy Medipe Sp. z o. o. Doświadczenie zdobyte na rynku niemieckim oraz polskim świadomie wykorzystuje przy budowaniu i zarządzaniu procesami rekrutacyjnymi i sprzedażowymi na innych rynkach europejskich, takich jak: Bułgaria, Rumunia oraz Chorwacja. Od 2013 roku Członek Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ) i Sekcji Agencji Opieki (SAO). W latach 2014-2016 była Członkiem Zarządu Niemieckiego Stowarzyszenia Agencji opieki domowej i pielęgnacji (VHBP), gdzie odpowiadała za pozyskiwanie nowych partnerów i budowanie relacji biznesowych w krajach wschodniej Europy. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ukończyła program Master of Business Administration (MBA) realizowany przy współpracy z Franklin University. Ducha walki wykazuje także w grach zespołowych, zdobywając m.in. w roku 2017 tytuł Mistrza Polski w kategorii 35+ w Siatkówce Plażowej Kobiet..

 6. Inga Pyd

  Inga Pyd

  dyrektor HR i Administracji w LOTTE Wedel

  W Wedlu od kwietnia 2018 roku. Z rynkiem FMCG związana od ponad 25 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała zajmując stanowiska w działach personalnych dwóch wcześniejszych firm: PepsiCo International (grupa napojów) oraz Avon Cosmetics.

 7. Name person

  Agnieszka Stojak

  Agnieszka Stojak

  Name person

  dyrektor personalny, członek zarządu Bonnier Business Polska

  Doświadczony menedżer i praktyk HR-u. Od kilkunastu lat odpowiada za realizację strategii personalnej w Bonnier Business Polska, w tym funkcjonowanie systemu zarządzania zasobami ludzkimi firmy, realizację kampanii rekrutacyjno-wizerunkowych oraz podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących wspierania rozwoju - zarówno indywidualnego pracowników , jak i w ujęciu systemowym - całej organizacji . Specjalizuje się w obszarach zarządzania systemami wynagradzania i motywowania oraz ocen i rozwoju kompetencji pracowników. Absolwentka polityki społecznej i zarządzania zasobami ludzkimi. Prywatnie – szczęśliwa mama (Hani, Tereski i Łucji).

 8. Name person

  Anna Szczeblewska

  Anna Szczeblewska

  Name person

  Lider People&Change, PwC

  Lider z blisko 15 letnim doświadczeniem w zakresie realnej transformacji przedsiębiorstw. Pasjonatka motoryzacji, od lat związana z branżą. W PwC prowadzi praktykę People&Change. Wspólnie z Zespołem wspiera Zarządy  firm w skutecznym wdrażaniu strategicznych zmian.   Zanim dołączyła do PwC, doświadczenie zdobywała w biznesie, gdzie była odpowiedzialna za integrację obszarów sprzedaży, dystrybucji i produkcji w sektorze FMCG. Doświadczenie zdobywała w Polsce i we Francji. Ukończyła Executive MBA, program realizowany we współpracy z London Business School. Studia kończyła w Ecole Superieure du Commerce Exterieur w Paryżu.

 9. Name person

  Agnieszka Szefler

  Agnieszka Szefler

  Name person

  Wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami

  Z PSZK związana jest od 2003 roku. W zarządzie Stowarzyszenia odpowiada za rozwój sieci członkowskiej, współpracę z Partnerami strategicznymi PSZK oraz realizację projektów employer brandingowych. Posiada doświadczenie w realizacji projektów edukacyjnych opartych o model zaangażowania pracodawców w proces dydaktyczny uczelni wyższych oraz zarządzanie projektami współfinansowanymi ze środków unijnych. Z wykształcenia psycholog. Autorka publikacji i artykułów w obszarze rozwoju kariery i zarządzania kapitałem ludzkim.

 10. Name person

  Katarzyna Szweda

  Katarzyna Szweda

  Name person

  Zastępca Dyrektora Departamentu Kadr i Szkoleń, Totalizator Sportowy

  W Totalizatorze Sportowym od sierpnia 2018. Odpowiada min. za HR Business Partnering, Szkolenia i rozwój pracowników, Employer Branding oraz implementację procesów i nowych funkcji HR. Wcześniejsze doświadczenia zdobywała w doradztwie personalnym, bankowości oraz administracji państwowej na stanowiskach konsultanckich, HRBP i menedżerskich. Absolwentka socjologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz podyplomowych studiów z ZZL w SWPS i Kontrolingu Personalnego w Akademii Leona Koźmińskiego. Od ponad 9 lat wszystkie realizowane wyzwania zawodowe związane są z proponowaniem i implementacją zmian. Poza pracą lubi bieganie, francuskie buldogi a także bliższe i dalsze podróże.

Kapituła milenialsów

 1. Name person

  Natalia Abrahamek

  Natalia Abrahamek

  Name person

  starszy specjalista HR w LOTTE Wedel

  Zajmuje się prowadzeniem procesów rekrutacyjnych, szkoleniami, m.in. z Feedbacku oraz Inteligencji Emocjonalnej. Wspiera również działania Employer Brandingowe w Wedlu oraz odpowiada za wsparcie HR dla Marketingu i Sprzedaży. Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

 2. Name person

  Katarzyna Grzegorczyk

  Katarzyna Grzegorczyk

  Name person

  doradca rozwoju zawodowego w Orange Polska

  Specjalista w zakresie prowadzenia procesów rekrutacyjnych na stanowiska  średniego i wyższego szczebla w obszarze sprzedaży Orange Polska oraz Integrated Solutions. Certyfikowany Asesor AC/DC. Dodatkowo jest odpowiedzialna za doradztwo zawodowe i rozwój pracowników. Kierownik Projektu „6.zmysł” – programu skierowanego do studentów z najlepszych uczelni w Polsce.

 3. Name person

  Małgorzata Kamińska

  Małgorzata Kamińska

  Name person

  specjalistka ds. procesów HR, Totalizator Sportowy

  Posiada duże doświadczeniee w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska niższego i średniego szczebla. W Totalizatorze Sportowym odpowiada m.in. za rekrutacje, proces wdrażania nowych pracowników do firmy i opiekuje się programem stażowym. Angażuje się również w działania z zakresu EB. Z wykształcenia socjolożka.

 4. Name person

  Anna Korycińska

  Anna Korycińska

  Name person

  Kierownik ds. Personalnych i Administracyjnych w Bonnier Business Polska

  Od kilku lat związana z obszarem HR, zarówno w zakresie miękkiego jak i twardego HR-u w branży mediowej oraz e-commerce. Wspierała wiele zmian organizacyjnych i restrukturyzacyjnych. W Bonnier Business Polska odpowiada między innymi za rekrutacje. Jej doświadczenie obejmuje szkolenia, wynagrodzenia i benefity. Ukończyła Administrację na wydziale Prawa i Administracji UKSW oraz Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Warszawskim.

 5. Name person

  Monika Rejmer

  Monika Rejmer

  Name person

  wiceprezes ds. kontaktów z firmami w BEST

  Studentka czwartego roku Politechniki Warszawskiej. Pełni funkcję Wiceprezesa ds. Kontaktów z firmami w Stowarzyszeniu Studentów BEST. Bada potrzeby nie tylko studentów, stawiających pierwsze kroki w kierunku zawodowej kariery, ale także firm, poszukujących młodych i utalentowanych pracowników. Reprezentantka międzynarodowej organizacji, dla której proces rekrutacji czy wdrożenia w struktury organizacji nie jest niczym obcym.

 6. Name person

  Karolina Tuzinek

  Karolina Tuzinek

  Name person

  Konsultant w zespole People&Change PwC

  Karolina jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej. Od trzech lat pracuje w firmie consultingowej PwC, w zespole People & Change. Ma doświadczenie w projektach związanych z transformacją biznesową przedsiębiorstw oraz zarządzaniem zespołami wielopokoleniowymi. Brała udział w wielu projektach z zakresu budowania kultury organizacyjnej, integracji pofuzjnej (PMI), customer experience, gdzie wspierała Klientów w planowaniu i realizacji strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrzne.