Pokaż, jak przyciągasz i zatrzymujesz talenty

Kapituła

 1. Name person

  Piotr Adamczyk

  Piotr Adamczyk

  Name person

  prezes portalu kariera.pl

  Absolwent Politechniki Wrocławskiej na kierunku Informatyka i Zarządzanie oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie na kierunku MBA. Menadżer od 15 lat związany z branżą HR, skoncentrowany się na tworzeniu nowych możliwości biznesowych poprzez zastosowania nowoczesnych technologii. Aktualnie pełni funkcję Prezesa portalu kariera.pl oraz CIO Grupy kapitałowej Work Service.

 2. Name person

  Liliana Anam

  Liliana Anam

  Name person

  Menedżer zarządzający CSRinfo

  Menedżer zarządzający firmy edukacyjno-doradczej CSRinfo. Od 2005 pracuje w obszarze corporate sustainability&responsibility pomagając firmom wdrażać standardy odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Zajmuje się doradztwem w zakresie analiz, strategii, raportów niefinansowych. W 2009 r. wprowadziła CSRinfo, jako pierwszą polską organizację, do sieci partnerów Global Reporting Initiative - międzynarodowej organizacji, właściciela standardu raportowania CSR. W 2013 r. CSRinfo zostało również GRI Data Partnerem, dostarczając dane o Polsce do międzynarodowego rejestru danych. Koordynator procesu przekładu standardu GRI G4 na język polski. Pomysłodawczyni polskiego Rejestru Raportów. Członek grupy roboczej ds. etyki Zespołu powołanego przez Ministra Rozwoju (od 2017), członek powołanego przez Ministra Gospodarki Zespołu do spraw Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw (2014-2016), członek powołanego przez Prezesa Rady Ministrów Zespołu do spraw Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw (2009-2013). Polski ekspert w Międzynarodowej Grupie Roboczej ds. standardu społecznej odpowiedzialności ISO 26000. Wprowadziła również dwa standardy z serii AA1000 na polski rynek. Kierownik wyróżnionych podyplomowych studiów Manager CSR w Collegium Civitas w Warszawie.

 3. Name person

  Jacek Kowalski

  Jacek Kowalski

  Name person

  członek zarządu ds. zasobów ludzkich w Orange Polska

  Od stycznia 2011 na stanowisku Członka Zarządu ds. Zasobów Ludzkich w Orange Polska. Wcześniej, od 2009 roku Dyrektor Wykonawczy Telekomunikacji Polskiej (obecnie Orange Polska) ds. Zasobów Ludzkich. Związany z firmą od ponad 10 lat. Swoją karierę w Grupie rozpoczynał w 2001 w PTK Centertel na stanowisku Menedżera Human Resources dla Sprzedaży i Marketingu. Od 2005 r. był Dyrektorem Pionu Zarządzania Kompetencjami i Rozwojem Pracowników. Wcześniej Dyrektor Szkoły Przedsiębiorczości i Kadr w Infor Training (Grupa Wydawnicza Infor) oraz Dyrektor Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli odpowiedzialny za wdrażanie programów szkoleniowych wspierających rozwój edukacji w Polsce. Jest również Członkiem Rady Programowej Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Ukończył Wydział Historii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studia Podyplomowe Kierowania Instytucjami Samorządowymi i Organizacjami Pozarządowymi również na Uniwersytecie Warszawskim.

 4. Name person

  Anna Piotrowska-Banasiak

  Anna Piotrowska-Banasiak

  Name person

  Development Director, Antal

  Head hunter z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym w strukturach międzynarodowych firm rekrutacyjnych w Polsce, na Węgrzech i Wielkiej Brytanii. Od 2006 roku związana z Antal Polska. Jako konsultant, następnie lider zespołu i menedżer dywizji tworzyła i zarządzała liniami biznesowymi wspierającymi wiodących polskich i międzynarodowych organizacji w zakresie rekrutacji i doradztwa HR. Od 2015 roku jako Dyrektor Rozwoju łączy zarządzanie dywizją rekrutacyjną z rozwojem nowych produktów i nierekrutacyjnych linii biznesowych: Antal HR Consulting i Antal Employer Branding.

 5. Name person

  Agnieszka Stojak

  Agnieszka Stojak

  Name person

  dyrektor personalny, członek zarządu Bonnier Business Polska

  Doświadczony menedżer i praktyk HR-u. Od kilkunastu lat odpowiada za realizację strategii personalnej w Bonnier Business Polska, w tym funkcjonowanie systemu zarządzania zasobami ludzkimi firmy, realizację kampanii rekrutacyjno-wizerunkowych oraz podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących wspierania rozwoju - zarówno indywidualnego pracowników , jak i w ujęciu systemowym - całej organizacji . Specjalizuje się w obszarach zarządzania systemami wynagradzania i motywowania oraz ocen i rozwoju kompetencji pracowników. Absolwentka polityki społecznej i zarządzania zasobami ludzkimi. Prywatnie – szczęśliwa mama (Hani, Tereski i Łucji).

 6. Name person

  Anna Szczeblewska

  Anna Szczeblewska

  Name person

  Lider People&Change, PwC

  Lider z blisko 15 letnim doświadczeniem w zakresie realnej transformacji przedsiębiorstw. Pasjonatka motoryzacji, od lat związana z branżą. W PwC prowadzi praktykę People&Change. Wspólnie z Zespołem wspiera Zarządy  firm w skutecznym wdrażaniu strategicznych zmian.   Zanim dołączyła do PwC, doświadczenie zdobywała w biznesie, gdzie była odpowiedzialna za integrację obszarów sprzedaży, dystrybucji i produkcji w sektorze FMCG. Doświadczenie zdobywała w Polsce i we Francji. Ukończyła Executive MBA, program realizowany we współpracy z London Business School. Studia kończyła w Ecole Superieure du Commerce Exterieur w Paryżu.

 7. Name person

  Agnieszka Szefler

  Agnieszka Szefler

  Name person

  Wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami

  Z PSZK związana jest od 2003 roku. W zarządzie Stowarzyszenia odpowiada za rozwój sieci członkowskiej, współpracę z Partnerami strategicznymi PSZK oraz realizację projektów employer brandingowych. Posiada doświadczenie w realizacji projektów edukacyjnych opartych o model zaangażowania pracodawców w proces dydaktyczny uczelni wyższych oraz zarządzanie projektami współfinansowanymi ze środków unijnych. Z wykształcenia psycholog. Autorka publikacji i artykułów w obszarze rozwoju kariery i zarządzania kapitałem ludzkim.

 8. Name person

  Tomasz Ślęzak

  Tomasz Ślęzak

  Name person

  wiceprezes Work Service

  Ukończył studia w zakresie zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Pracował przez prawie dziewięć lat w Procter&Gamble. Po objęciu stanowiska Menadżera ds. Strategii i Planowania Marketingowego na rynkach Europy Centralnej, Afryki i Bliskiego Wschodu (CEEMEA) opracował i wprowadził nowe strategie produktowe dla kategorii Detergentów na podległych rynkach. Za swoje osiągnięcia otrzymał złotą nagrodę Brand Building Award. Po powrocie do Polski objął stanowisko Menadżera marketingu handlowego Gillette. Od grudnia 2010 prowadził Pion Sprzedaży w polskim oddziale wiodącego operatora logistycznego – DB Schenker. Ponadto, od marca 2009 do końca 2011 roku pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu Metromedia Polska. W chwili obecnej pełni również funkcję Prezesa Zarządu w Lensvision Sp. z o.o.

Kapituła milenialsów

 1. Name person

  Eustachy Bielecki

  Eustachy Bielecki

  Name person

  Head of Growth Kariera.pl

  Reprezentant milenialsów. Ukończył Komunikację na Uniwersytecie Warszawskim oraz Free University Berlin. Od 4 lat zawodowo porusza się w branży HR Tech. Rozwijał strategie digital marketingu dla start-upów w Londynie, Berlinie i Warszawie. Tworzył kampanie talent acquisition dla młodych specjalistów m.in. dla Rocket Internet, Transferwise czy Uber. Obecnie współtworzy Kariera.pl na stanowisku Head of Growth. Wierzy, że podstawową rolą HR przyszłości jest przekonywanie liderów biznesu o bezwarunkowej potrzebie digitalizacji procesów zarządzania kapitałem ludzkim.

 2. Name person

  Katarzyna Grzegorczyk

  Katarzyna Grzegorczyk

  Name person

  doradca rozwoju zawodowego w Orange Polska

  Specjalista w zakresie prowadzenia procesów rekrutacyjnych na stanowiska  średniego i wyższego szczebla w obszarze sprzedaży Orange Polska oraz Integrated Solutions. Certyfikowany Asesor AC/DC. Dodatkowo jest odpowiedzialna za doradztwo zawodowe i rozwój pracowników. Kierownik Projektu „6.zmysł” – programu skierowanego do studentów z najlepszych uczelni w Polsce.

 3. Name person

  Anna Korycińska

  Anna Korycińska

  Name person

  Kierownik ds. Personalnych i Administracyjnych w Bonnier Business Polska

  Od kilku lat związana z obszarem HR, zarówno w zakresie miękkiego jak i twardego HR-u w branży mediowej oraz e-commerce. Wspierała wiele zmian organizacyjnych i restrukturyzacyjnych. W Bonnier Business Polska odpowiada między innymi za rekrutacje. Jej doświadczenie obejmuje szkolenia, wynagrodzenia i benefity. Ukończyła Administrację na wydziale Prawa i Administracji UKSW oraz Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Warszawskim.

 4. Name person

  Monika Rejmer

  Monika Rejmer

  Name person

  wiceprezes ds. kontaktów z firmami w BEST

  Studentka czwartego roku Politechniki Warszawskiej. Pełni funkcję Wiceprezesa ds. Kontaktów z firmami w Stowarzyszeniu Studentów BEST. Bada potrzeby nie tylko studentów, stawiających pierwsze kroki w kierunku zawodowej kariery, ale także firm, poszukujących młodych i utalentowanych pracowników. Reprezentantka międzynarodowej organizacji, dla której proces rekrutacji czy wdrożenia w struktury organizacji nie jest niczym obcym.

 5. Name person

  Karolina Tuzinek

  Karolina Tuzinek

  Name person

  Junior Konsultant, w zespole People&Change

  Karolina jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej. Od roku pracuje w firmie consultingowej PwC, w zespole People & Change. Karolina ma doświadczenie  w projektach związanych z transformacją przedsiębiorstw oraz zarządzaniem zespołami wielopokoleniowymi.